درباره ما

در سایت اسپیتا به راحتی می توانید لوازم خانگی اعم از جاروبرقی، آبمیوه گیری، مخلوط کن و انواع لوازم آشپزخانه را خریداری کنید. چشم انداز ما ایجاد جایگاهی برای خود در بین هموطنان خرید آنلاین در زمینه های مختلف لوازم کوچک، بزرگ و صوتی و تصویری است.

در اسپیتا بهترین و متنوع ترین برندهای لوازم خانگی و آشپزخانه از جمله برندهای مطرح دنیا مانند گاستروبک آلمان، فیلیپس هلندی، بوش آلمان، تفال فرانسوی و … را می توانید پس از انتخاب ساده ترین و ارسال کالاها ارزان ترین راه رسیدن به درب منزل شما. مجموعه تامین خون همواره سعی در جلب رضایت مشتریان در تمامی مراحل خرید اینترنتی دارد.

مسیر ما

با توسعه روزافزون شبکه های اجتماعی از جمله وب سایت ها و صفحات مختلف اینستاگرام که این روزها در بین مردم بسیار محبوب شده اند، خرید به یک موضوع پیچیده تبدیل شده است. همه این شبکه ها در تلاش برای فروش بیشتر هستند. اما آیا آنها بهترین ها را به شما معرفی می کنند؟ تشخیص کالاهای اصل از کالاهای تقلبی کار آسانی نیست.

شاید بارها محصولی با ظاهری زیبا دیده باشید اما وقتی سفارش می دهید و به دست شما می رسد می بینید که از نظر کیفیت با کالای سفارش داده شده متفاوت است. تیم ما سعی در شناسایی، بررسی و ارائه بهترین لوازم خانگی در بین محبوب ترین محصولات موجود در بازار را برای شما عزیزان دارد.

ما محصولاتی را به شما معرفی می کنیم که از نظر کیفیت و کاربرد آن را تضمین می کنیم. یک محصول خوب لزوماً گران نیست، بنابراین یکی از عواملی که در مقالاتی که منتشر می کنیم، در نظر گرفتن کیفیت و قیمت مناسب محصول است.

سایت اسپیتا

هدف ما در سایت اسپیتا

ما به دنبال بررسی و معرفی بهترین لوازم خانگی هستیم که فکر می کنیم برای اکثر مردم مفید باشد. ما سعی می کنیم چیزهایی را انتخاب کنیم که بر زندگی روزمره مردم تأثیر بگذارد. اجناسی که اگرچه کیفیت و کارایی خوبی دارند اما ارزش خرید دارند.

کار، کار آسانی نیست و برای تعیین بهترین ماه ها تلاش و تجربه نیاز دارد. ما علاوه بر تخصص تیم خود، از نظرات دیگران نیز در این راه استفاده می کنیم. از بررسی نظرات خریداران در سایت های فروش خارجی و داخلی گرفته تا تماس با کارشناسان و صحبت با کارشناسان، در یافتن بهترین ها تردیدی نداریم. کالاهایی که معرفی می کنیم لزوما گران ترین کالاهای موجود در بازار نیستند.

کالاهای بسیار گران قیمت شامل ویژگی هایی هستند که هرگز استفاده نمی شوند یا به دلیل یک برند یا برند خاص چندین برابر کالاهای دیگر قیمت دارند. هدف ما انتخاب بهترین محصول، با بهترین قیمت و با امکانات کافی برای استفاده روزمره است. کالاهایی که در زندگی شخصی خود به دوستان و اقوام خود عرضه می کنیم.

از بررسی و صحبت با کارشناسان صنعت گرفته تا خرید و آزمایش محصولات به صورت حرفه ای، ما در تلاش هستیم تا بهترین ها را برای شما فراهم کنیم. ما مجموعه ای از بهترین ها هستیم. از کارشناسان هر صنفی ما بهترین های خود را داریم و از علم و دانش روز آنها استفاده می کنیم.

ما به اصول اخلاقی پایبند هستیم و بنابراین سعی می کنیم منصفانه ترین بررسی های ممکن را برای بررسی محصول داشته باشیم. بنابراین برای خرید هر محصولی دیگر نیازی به تحقیق در مورد بازار نخواهید داشت و تنها کافی است به سایت مراجعه کرده و به دنبال بهترین موجود در بازار در رده مورد نظر خود بگردید.

پیشنهادات ما همگی زائیده‌ی ایده‌های جمعی تیم متخصصان و نویسندگان ما از هیچ شخص حقیقی یا حقوقی بیرون از سازمان خط نمی‌گیرد و هیچوقت محصولی را تا به تایید تیم متخصص نرسد، منتشر نمی‌کند. در فضایی که شناخت کالاهای اصلی از تقلبی سخت‌تر و سخت‌تر شده است، ما سعی می‌کنیم به اصول انصاف پایبند بمانیم و از مسیر خارج نشویم.