داستان ورود برند لوازم خانگی کره ای دوو به ایران

یکی از بهترین تامین کنندگان لوازم خانگی در جهان دوو است. امروزه دوو به عنوان یکی از معروف ترین و پرکاربردترین محصولات لوازم خانگی در دنیا شناخته می شود. محصولات این شرکت در اکثر کشورها مورد استفاده قرار می گیرد.

در کشور ما ایران این برند یک برند شناخته شده و شناخته شده است و اکثر خانواده های ایرانی چندین محصول این شرکت را در خانه دارند. طبق بررسی های انجام شده مصرف کنندگان این محصول بیشترین رضایت را از این محصولات دارند. در ادامه به معرفی کامل برند دوو و محصولات آن می پردازیم.

تاریخچه برند دوو

برند لوازم خانگی کره ای دوو به ایران

شرکت لوازم خانگی دوو در سال 1967 به رهبری کیم وو چونگ در سئول تاسیس شد. نام این شرکت از نام مدیر عامل آن گرفته شده و معمولاً از دو قسمت به معنی عالی و وو تشکیل شده است.

قبل از بحران مالی در آسیا در سال 1997، این شرکت پس از هیوندای دومین شرکت بزرگ کره جنوبی بود.

این شرکت دارای بیش از 20 شرکت تابعه و وابسته است که برخی از آنها در حال حاضر به عنوان شرکت های مستقل در زمینه های مختلف صنعتی شناخته شده اند.

دوو الکترونیک یکی از زیرمجموعه های دوو الکترونیک است که در دهه 1990 توسط زیرمجموعه دوو به عنوان دهه قدرت بالای محصولات لوازم خانگی در بازار بین المللی شناخته شد.

این شرکت اکنون دارای امکانات تولیدی پیشرفته در کره جنوبی و بسیاری از کشورها از جمله مکزیک، اسپانیا، لهستان، مالزی، چین و ویتنام است. این نشان دهنده رقابت پذیری بالای لوازم خانگی و محصولات دوو در مقیاس جهانی است. در زیر به معرفی جامع برند دوو و محصولات مختلف آن می پردازیم.

محصولات برند دوو

قبل از خرید هر محصولی، کسب اطلاعات در مورد آن بسیار مهم است. این مجموعه داده ها به وضوح اهمیت خود را در زمانی که محصول مورد نظر یکی از مهم ترین لوازم خانگی است نشان می دهد. اولین نکته ای که در خرید لوازم خانگی باید به آن توجه کرد، ویژگی های برندهای لوازم خانگی معتبر جهانی است. البته ذکر این نکته ضروری است که به دست آوردن اطلاعات خدمات پس از فروش و تعمیرات محصول نیز حائز اهمیت است.

تنوع محصولات دوو بسیار زیاد است و در تولید انواع لوازم خانگی مانند تلویزیون، یخچال، فریزر، ماشین لباسشویی، ظرفشویی و … فعال است.

خدمات پس از فروش دوو

خدمات پس از فروش محصولات دوو در ایران فقط در اختیار گروه انتخاب خدمات می باشد مشتری پس از دریافت کالا در اسرع وقت با شماره مرکز 1699 (بدون پیش شماره) تماس گرفته و در سیستم یکپارچه منتظر نزدیکترین تکنسین دوو برای نصب محصول در کمترین زمان. .

یکی دیگر از مزیت های رقابتی برند دوو در خدمات پس از فروش، برنامه «تنها گارانتی» است که در تابستان 1400 راه اندازی شد. برنامه به این صورت است که مشتری پس از خرید و نصب ماشین لباسشویی دوو به هر دلیلی از محصول ناراضی باشد، لباس را بدون کسر عودت داده و وجه کامل را ظرف یک ماه پس از نصب محصول دریافت کند.

این طرح دلیل دیگری برای کاهش نگرانی در مورد خدمات پس از فروش مشتریان و تولید با کیفیت محصولات دوو است.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی شده است برند دوو به طور کامل معرفی شود. اکنون که با این محصول آشنا شدید، اگر قصد خرید آن را دارید، توصیه می کنیم ابتدا با نمایندگی های مجاز نصب این محصولات در سراسر کشور آشنا شوید تا به راحتی بتواند خدمات پس از فروش را دریافت کند. .

برای استفاده بهتر از این محصولات، ما همیشه به شما توصیه می کنیم که اطلاعات لازم را در مورد نحوه نگهداری و تعمیر این محصولات جمع آوری کنید تا عمر لوازم خانگی دوو شما به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *