بهترین مینی واش تمام اتوماتیک خارجی و ایرانی

بهترین مینی واش تمام اتوماتیک: مینی واش که به کهنه شور بچه نیز معروف است، یک ماشین لباسشویی کوچک قابل حمل است که مانند ماشین لباسشویی های کلاسیک نیازی به اتصال دائمی به شیر آب یا فاضلاب ندارد.

البته استفاده از مینی واش فقط برای شستن لباس های نوزاد نیست، می توانند هر نوع لباسی را بشویید، البته با ظرفیت کم. پس برای خانواده هایی که فضای کافی ندارند بسیار کارآمد است

کاربرد مینی واش چیست؟

وسایلی که در خانه و خانواده استفاده می شوند گاهی کاربردهای زیادی دارند. یکی از این لوازم خانگی مینی واش است که می توانید بعد از بزرگ شدن فرزندتان از آن استفاده کنید.

اگر یکی از این وسایل را در خانه دارید و وقتی فرزندتان بزرگ شد دیگر به آن نیاز ندارید، خوب است بدانید که این وسیله همچنان می تواند در شست و شو به شما کمک کند.

درست است که مینی واش کاربرد های زیادی ندارد، اما لباس های بسیار تمیزی را در عرض 10 دقیقه در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید چند لباس کوچک مانند چند لباس زیر را بشویید.

لازم به ذکر است که آب کشی به عهده شماست. اما اگر از ماشین لباسشویی بزرگ (8 تا 10 کیلوگرم) برای تعداد کم استفاده کنیم، آب و انرژی زیادی مصرف می کند، یکی دو ساعت طول می کشد و سبکی لباس منجر به فرسودگی ماشین می شود.

شستشو با کهنه شور بچه

هرگز کهنه شور بچه را با آب کم روشن نکنید، اگر از دستگاه در حمام استفاده می کنید، باید بدنه دستگاه را به لوله آب (اگر فلزی باشد) برای اینکه منبع تغذیه برای انتقال الکتریسیته ساکن دچار برق گرفتگی نشوید. همچنین در حین کار دستگاه دوش نگیرید.

شستشو با کهنه شور بچه

از بین بردن لکه لباسهای نوزاد

بیشتر لکه‌های روی لباس نوزاد از غذاهای ارگانیک در رژیم غذایی روزانه او ناشی می‌شود، بنابراین استفاده از مواد شوینده حاوی آنزیم‌های رنگ‌زا می‌تواند موادی مانند غذا، پروتئین و غیره را از بین ببرد. البته به خاطر داشته باشید که این آنزیم زمان می برد تا روی لباس تاثیر بگذارد. بنابراین لباس های کثیف کودک را قبل از شستن به مدت 30 دقیقه در پودر آنزیم خیس کنید.

اگر روی لباس‌های کودکتان خون مشاهده کردید، قبل از شستن لباس‌های کودک، آن‌ها را در محلول حاوی 3 درصد پراکسید هیدروژن آغشته کنید.

توجه داشته باشید که خیس کردن لباس‌های کثیف کودک قبل از شستن آن‌ها با لکه‌بر آنزیمی، همیشه تأثیر زیادی در کار شستشو و رنگرزی شما خواهد داشت.

شستن مکرر لباس نوزاد می تواند باعث زردی شود و لباس نوزاد رنگ اصلی خود را از دست بدهد. این دغدغه امروز بسیاری از مامان های خوش سلیقه است؛

البته برای شما مادران جوان راه حلی برای این مشکل داریم. گاهی اوقات می توانید لباس نوزاد را در محلول حاوی سفید کننده قرار دهید تا یک شستشوی کوچک انجام شود تا زردی به طور کامل از بین برود.

انواع مدل های مینی واش

مینی واش ساده

ظرفیت کهنه شور های قدیمی بسته به اندازه و ظرفیت متفاوت است، کهنه شور های معمولی دارای محفظه ای هستند که پس از شستن لباس ها باید با دست آبکشی شود و ظرفیت معمولا بین 2 تا 3 کیلوگرم است.

وزن مینی لباسشویی معمولی بسیار کم است و به دلیل سبک بودن می توانید به راحتی آن را حمل و جابجا کنید. برخی از مدل های مینی لباسشویی معمولی فاقد سبد خشک کن هستند و پس از شستن در ماشین باید لباس ها را با دست آبکشی کنید.

مینی واش دوقلو

مینی واش دوقلو دارای دو محفظه مجزا می باشد و می توانید همزمان از دو محفظه استفاده کنید.یک محفظه برای شستن لباس و دیگری برای آبکشی است. مزیت این دستگاه این است که دیگر نیازی به آبکشی با دست ندارید و خود دستگاه این کار را انجام می دهد.

مینی واش تمام اتوماتیک

در مورد مدلهای اتوماتیک یک صفحه نمایش LED بر روی دستگاه تعبیه شده است که با توجه به کثیفی روی لباس می توانید برنامه شستشو را انتخاب کنید.

داخل محفظه لباسشویی یک وسیله وجود دارد که به ماشین آسیب نمی رساند درجه ای از کم آبی وجود دارد که با توجه به حجم لباس های داخل ماشین لباسشویی آب وارد می شود. یکی دیگر از مزایای این دستگاه مکش آب تمام اتوماتیک بودن آن است.

کدام نوع مینی واش را بخریم؟

  • خشک کن در مینی واش های دوقلو دارای موتور مجزا بوده و نسبت به اتوماتیک عملکرد بهتری برای خشک کردن لباس دارد.
  • در مقابل مینی واش دوقلو سایز بزرگ تری دارد و فضای بیشتری را اشغال می کند. بنابراین خرید بستگی به انتظارات شما دارد.

بهترین مارک و مدل مینی واش کدام است؟

  • مارک فریدولین (feridolin)؛
  • مارک آاگ (AEG)؛
  • مارک کوپکس (coopex)؛
  • مارک جنرال تکنیک (general-technic)؛

راهنمای خرید مینی واش

ظرفیت مینی واش

اولین چیزی که در خرید مینی واش باید به آن توجه کنید ظرفیت مینی واش است. مینی واشظرفیت شستشوی کمتری نسبت به ماشین لباسشویی ها دارد و به عنوان ماشین لباسشویی بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود.

ظرفیت لباسشویی مینی از 1 کیلوگرم تا 5 کیلوگرم متغیر است. در هنگام خرید ظرفیت مناسبی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید تا در مصرف آب و انرژی صرفه جویی کنید و همچنین یک مین شویی با ابعاد مناسب تهیه کنید.

جنس بدنه

دستگاهی با بدنه ای ضد زنگ بخرید با این حال، مینی واش ها را نباید برای مدت طولانی در یک محیط مرطوب مانند حمام نگهداری کرد. با این حال، نمی توانید مطمئن باشید که آنها همیشه از رطوبت محافظت می شوند.

بنابراین هنگام خرید بهتر است به جنس بدنه آنها توجه کنید و اگر فلزی هستند از ضد زنگ بودن آن ها مطمئن شوید. این ممکن است ساده به نظر برسد، اما عمر لباسشویی کوچک شما را افزایش می دهد.

صدای کهنه شور

چه قصد خرید کهنه شور داشته باشید و چه یک ماشین لباسشویی، حجم صدای تولید شده هنگام شستن لباس یکی از مهمترین موارد است. پس هنگام خرید به این لحظه توجه کنید تا از خرید خود پشیمان نشوید.

سرعت چرخش موتور

نکته مهم دیگری که در خرید باید به آن توجه کرد، دور موتور آن است. دور موتور بر حسب دور بر دقیقه محاسبه می شود. سرعت موتور مینی واش از 500 تا 3000 دور در دقیقه متغیر است.

سرعت چرخش به سرعت شستشوی لباس اطلاق می شود و هر چه دور موتور بیشتر باشد، کیفیت لباسشویی بالاتر می رود.

راهنمای خرید مینی واش

کارایی آسان

کارهای زیادی در زندگی روزمره ما وجود دارد که با دکمه های زیاد و تنظیمات پیچیده دیگر جایی برای شلوغ کردن وجود ندارد. علاوه بر این، هیچ یک از ما نمی خواهیم زمان زیادی را صرف راه اندازی و شستشو کنیم. پس هنگام خرید مینی واش حتما به این نکته توجه کنید که کار با آن راحت باشد.

خشک‌ کن مینی واش

برخی از انواع مینی واش دارای خشک کن هستند، برخی مدل ها فاقد خشک کن هستند. اگر لباس‌هایتان را نمی‌توان در هوای آزاد و زیر آفتاب خشک کرد،

یا اگر در یک منطقه سردسیر زندگی می کنند که چند ماه از سال هوا ابری است، هنگام خرید مینی‌واش حتماً یک خشک‌کن همراه داشته باشید. . در غیر این صورت، می توانید نوع مینی واش مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مصرف انرژی

مصرف بالای انرژی به معنای نیاز بیشتر به تولید برق و آسیب بیشتر به محیط زیست است. با مشاهده برچسب انرژی کهنه شور خود به راحتی می توانید میزان انرژی مصرفی خود را مشاهده کنید.

در بهترین حالت، برچسب مصرف انرژی A را نشان می دهد؛ حرف نشان می دهد که تجهیزات الکتریکی مورد نظر ما کمترین مصرف انرژی را دارند.

به این ترتیب نه تنها در مصرف برق صرفه جویی می کنیم، بلکه آسیب به محیط زیست نیز کمتر می شود زیرا بخش زیادی از برق ما با استفاده از سوخت های فسیلی تولید می شود. به طور کلی هنگام خرید هر وسیله برقی باید به برچسب مصرف انرژی آن توجه کرد.

لیست قیمت و خرید مینی واش

1. مینی واش جنرال تکنیک مدل SH-MW3020

بهترین مارک مینی واش تمام اتوماتیک

بهترین مینی واش من برای شستشو لباس زیر گرفتم خیلی خوبه یه ربع میزنم با مایع میشوره دوتا یه ربع هم میزنم اب بکشه بعدم خودم بچلونمشون . به شیر آب وصل کردم گذاشتم تو دستشویی با شلنگ توالت آب میبندم توش سر لوله تخلیه رو هم گذاشتم رو کفشور به نظرم خوبه

در کل ماجرا وسیله ی خوب و کاربردی فقط باید توجه داشته باشین حجمش زیاد نیست و ظرفیت کمی دارد. کلا در حد ۳ تا تیشرت ،یا ۴ تیکه لباس زیر و جوراب کلا. ازین بیشتر جا نداره. اگه با این مسئله مشکل ندارین وسیله ی خوبی میتونه باشه براتون.

قیمت مینی واش تمام اتوماتیک

برای شستن لباس های سایز کوچک خوبه (در حد لباس بچه) لباس بزرگ باعث به هم خوردن تعادل دستگاه میشه. پر کردنش از آب زمان بره. اگر مایع شوینده زیاد بریزیم، باید چند بار آ آب پرش کنید و آبکشی کنید. زیباییش نکته مثبت و شاخص‌های. کیفیت بدنه و قطعات خوبه

برای شستن کهنه و لباسهای پسرمون خریدم و خیلی خوب بوده و کارمون و راحت کرده خیلی کوچولو هست و فقط برا لباس بچه با جوراب و زیر پیراهن درست شده ولی همین کوچیکیش برای من مهم بود فعلا مشکلی ندیدم

بهترین مینی واش بازار

عالی جذاب بامزه انشاالله خوبم کار کنه دوستش داشتم خیلی جمع و جور و کم صداست

مشکل من با لوله تخلیه نازک. و بی کیفیت بشه دو تا شم زود سوراخ شد حین کار هم. مدام از مخزن خارج میشه و آب لباسشویی میره

من واسه نی نی گرفتم هنوز استفاده نکردم خیلی کوچیکه ۴وجب میشه فک میکردم بزرگتر باشه ولی دوسش دارم

معایب مینی واش

بهترین مینی واش خوبه ما یک ساله دارم دو تا خریدیم مشکلی نداره و برای شستن چند تیکه لباس بدرد میخوره و برای شستن دستمال آشپزخانه و چیزای کم وزن عالیه و خوب میشوره

و بدرد افراد مجرد و خوابگاهم میخوره ما سه تیکه لباس بزرگ رو انداختیم مشکلی نداشت و براحتی شست و برای شلوار لی و لباس سنگین وزن فکر کنم تکی بندازینش مشکلی پیش نمیاره و به راحتی شسته میشه

بهترین مارک مینی واش نی نی سایت

از اون جایی که سالها پیش یک لباسشویی دوقلو توشیبا داشتیم و کار کردن با این مدل لباسشویی ها رو دوست دارم میتونم با اون مقایسه ش کنم خب نکته مثبت این دستگاه طراحی قشنگش است .

و مشکلش نبود دکمه تخلیه . لباس ها رو خوب میشوره اما مشکلی که باهاش دارم اینه بعضی وقتا نخ کش میشه لباس . پرز گیر داره موتورش به نسبت خودش خوبه . لباسشویی توشیبا هم ک داشتیم تایمر ۱۵ دقیقه یی داشت دقیقا مثل همین من یک شلوار و دو شورت رو با هم انداختم داخلش و شست و تمیز کرد .

قیمت مینی واش نیکو

دوتا تیشرت و ۴ تا جوراب هم یک سری انداختم و خوب بود . اتفاقی ک افتاد اینه ک زمانی که پودر رو اضافه میکنی دستگاه یکی دو دقیقه اول صدای ناهنجاری میده

و آدم میترسه ک نکنه تسمه داره لیز میخوره اما بعد متوجه شدم ک اوکیه و عادیه براش . در کل وسیله جم و جور و خوبیه . من میخواستم دوقلو بگیرم اما ترسیدم زیاد بزرگ باشه و جا نشه توی دفتر کارم .

بهترین مینی واش یکی دو بار ازش استفاده کردم، لباس‌ها رو تمیز می‌کنه، ولی باید حواستون باشه جای خیلی بلند یا نزدیک لبه نذارید که احتمال افتادنش هست. مهمترین نکته‌ی منفی برای من این بود که موقع آبکشی باید دستی لوله رو هی تکون می‌دادم تا آب کم‌کم خارج بشه. به کار وقتایی میاد

قیمت مینی واش نیکو

که لباس کثیف خیلی کم دارین و نمی‌شه ماشین لباسشویی رو روشن کرد، یا مثلا شستن جوراب و حوله‌های کوچک. ولی کل حجمش رو نباید پر کنید وگرنه بهش فشار میاد. در کل چیز جمع و جور و بامزه‌ایه.

من دو سه باره ازش استفاده میکنم باهاش کفش شستم البته به خاطر کفشم خریدم یک لنگ یک لنگ شستم زیاد تمیز نکرد یعنی شاید از ده دو تا تمیز کرد ولی توش تیشرت حوله لباس زیر و جوراب انداختم خیلی خوب تمیز کرد البته که بعد باید آبکشی کنید ،اگه براتون راحت تره که با دست می‌شوره و میندازیم خشک بشه اگه بخواین ازش به سرعت استفاده کنید .

مینی واش اتوماتیک

اگر زیاد ازش انتظار نداشته باشید راضیتون میکنه خیلی بی صدا حرکت میکنه و برای لباسهای کوچک با کثیفی متوسط خیلی مناسبه

خیلی خوشگله نسبت ب قیمتش خوبه تمیز هم میشوره ولی فقط میشوره آبکش و خشک کن نداره ک البته فکر کنم لباس نوزاد داخل نور آفتاب خشک شه خیلی بهتره

بهترین مینی واش تازه به دستم رسیده ۳ بار در حد توان ماشین داخلش لباس ریختم خیلی بیصدا و تمیز و براحتی قابل استفاده بود.

مینی واش جنرال تکنیک مدل SH-MW3020

مشخصات
ابعاد: 38x37x55 سانتی‌متر
وزن: 6 کیلوگرم
ارتفاع: 550 سانتی‌متر
طول: 380 سانتی‌متر
عرض: 370 سانتی‌متر
ظرفیت: 3
سرعت چرخش موتور: 400 دور در دقیقه
فناوری: خشک‌کن
رده انرژی: A
نوع مخزن: در از بالا
طبقه بندی رنگی: ساده
تعداد برنامه شست‌وشو: 2

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

2. مینی واش فریدولین مدل SW11

مینی واش ارزان

من با توجه به نظر اکثریت اینو گرفتم که واقعا عالی میشوره فک نمیکردم انقد کارایی داشته باشه، درسته آبکشی خودکار نداره ولی با دوتا ۵ دقیقه قشنگ آبکشی میکنه و در ضمن لکه های زرد که تو کهنه و شورت نوزاد هس رو بسیار تمیز میشوره

همه چی عالی فقط واشر برای آب نداشت چ مشکلی نیست ۲ شلنگ اب و تخلیه به طول یک متر من آدم وسواسی هستم و این قابل تایید من بود و اینم بگم من خشک کن برام مهم نبود برای لباس کوچک گرفتم و مدل خشک کن دار شم برای لباس مهمان برای شمال ویلا خریدم

مینی واش ال جی بانه

ک اونم وصل کردم میگم در کل بین این همه مینی واش ک گشام این دوتا نظرم گرفت یه دونه آاگ بود ک فیک هست عینش ب اسم دیگه ارزون تر گذاشته اگه اون دیدین مثل من به دو دلی نیفتین آاگ اگه اصل باشه بالای ۴ تست مینی واش من برای لباس کم خریدم ولی گویا برای دوتا تیشرت و اینام میشه

من به تازگی این ماشین را خریداری کردم خیلی تمیز و خوب میشوره اصلا سرو صدا و لرزش نداره تنها عیبی که داره اینه که خشک کن دارد و اینکه برای آبکشی باید مجددا آب بریزی و دو بار آب را خالی کنی تا کف و کثیفی بره که میشه یک ۱۵ دقیقه و دوتا ۵ دقیقه که جمعا ۲۵ دقیقه وقت میگیره

مینی واش اتوماتیک فریدولین

بهترین مینی واش من برای شستن لباس های زیر خریدم . اول اینکه فقط شلنگ تخلیه را وصل کردیم و به نظرم اتصال به شیر آب لازم نبود چون با یک پارچ داخل ماشین آب می ریزم در ثانی به خاطر کوچک بودن دستگاه هر جایی میشه گذاشت کافیه بعد از شستشو محلی برای قرار دادن شلنگ تخلیه وجود داشته باشد

همچنین ظاهر دستگاه قشنگه و هر جایی که بذاریدش توی ذوق نمیزنه . فقط بدونید برای با این مینی واش لباس های بزرگ را نمیشه شست فقط مناسب برای شستن لباس نوزاد .

مینی واش اینترنشنال آنیل

جوراب و لباس زیر هست. اب کشی و خشک کن نداره برای آبکشی باید یک بار آب ماشین را تخلیه کنید و دوباره آب بریزید من برای شستن روی ده دقیقه تنظیم میکنم و برای آبکشی روی پنج دقیقه از خریدم کاملا راضی ام

خوبه اما خیلی کوچیکه دیگه در حد ۲ تا شورت و چندتا جوراب براتون می شوره نه بیشتر دوستان واقعاً فضای داخلش خیلی کوچیکه در حد چند تا جوراب شستن یا دستمال های آشپزخانه رو بندازی خوبه یا چندتا لباس نوزادی کوچک

مینی واش ارشیا دوقلو

من ازش راضیم برای سیسمونی خریدم سه الی چهار دست کامل لباس بچه داخلش جا میشه و تمیز میشورهبا این که شک داشتم بخرم ، ولی بسیار راضیم از خریدش برای من که بچه کوچک دارم خیلی کارایی داره

من بخاطر قیافه ش شک داشتم بخرم ولی وقتی به دستم رسید خیلی شیکه، فعلا دوبار استفاده کردم راضیم خوب تمیز میکنه لکه زردی که تو شورت و شلوار نوزاد میمونه رو خیلی تمیزتر از دست تمیز میکنه، من با نظر اکثریت خریدم فعلا خوبه راضیم اگه خراب نشه

مینی واش آ ا گ

بهترین مینی واش با توجه به نظرات کاملی که بقیه نوشته بودن دقیقا میدونستم قراره چه چیزی تحویل بگیرم و با توقعاتم منطبق بود. کلا تنها بدی که داره اینه که بعد از شستشو خودت باید لباس ها رو بچلونی و این چیزی بود که میدونستم اما بخاطر کم جا بودن انتخابش کردم.

من دنبال لباسشویی سطلی خوب بودم تا اینکه تو شگفت انگیز این محصول رو دیدم بخاطر طراحی تخم مرغ شکل بودنش آب به بیرون پاشیده میشه تمیز و خوب می‌شوره و من راضی هستم در ضمن بخاطر تحویل به موقع و سالم بودن کالا از اسپیتا ممنونم

مینی واش دوقلو

خوبه و قابل حمل چند باری هم باهاش کار کردم خوب بود امیدوارم چند سالی بشه استفاده کرد

واقعا عالی و کار راه اندازه جمع و جور قیمت مناسب شستشو تمیزی داره البته من مایع لباسشویی استفاده میکنم

مینی واش فریدولین مدل SW11

مشخصات
ابعاد: 350×470×310 سانتی‌متر
وزن: 5 کیلوگرم
ظرفیت: 1.1
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
فناوری: خشک‌کن
نوع مخزن: در از بالا
طبقه بندی رنگی: ساده

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

3. مینی واش آاگ مدل XPB40-488S

بهترین مینی واش دوقلو

خوب و جمع و جوره. برای شستشوی لباس نوزاد گرفتم. گاهی وقتی واسه یه لباس خودمون هم عجله داریم ازش استفاده میکنم. متاسفانه شلنگ‌ها خیلی ظریف است. یه بار که نظافت چی گرفتم؛ به دیوار تکیه داد و شلنگ سوراخ شد.

من برای شستشوی لباس زیر که تو ماشین نمینداختم و با دست میشستم گرفتم…که عالیه و کارمو راه میندازه. و توی تابستون که تیشرت ها با ۱ بار پوشیدن عرق می‌کنن هم فکر میکنم خیلی به کار بیاد.

خرید مینی واش دوقلو

من اینو بیشتر برای سفر خریدم ولی سایزش خیلی هم کوچیک نبود دو دفعه تستش کردم چون فعلا احتیاج بهش ندارم که ببینم سالم باشه بد نیست به نظرم خیلی قدرت چرخش نداره ولی صداش کمه لرزش هم نداشت در کل با رنج قیمت ۵۰۰ پیشنهاد میشه نظر جدید :بعد از چند بار استفاده صدای خیلی بدی میده جنسش خوب نیست

این مینی واش از نظر بنده با کیفیت ساخته شده و مونتاژ خوبی هم داره. نمیشه گفت بی صدا ولی خیلی کم صدا هست و اصلا صداش اذیت کننده نیست. وزن بسیار کمی دارد و راحت قابل جابجایی هست.

قیمت روز مینی واش دوقلو

هر جای خونه هم که بگذرید زشت نیست و بامزه است. کارکرد خیلی ساده ای هم داره. یه پارچ آب (اگر به شیر آب وصل باشد البته) میریزید توش و مقداری ماده شوینده و چند تیکه لباس. ما که روی 5 دقیقه تنظیم می کنیم.

بهترین مینی واش بعدشم که اب کشی. میتونید برای اب کشی اب خود ماشین رو یک یا دوبار عوض کنید البته. کلا مرحله شستشو رو حذف میکنه. ولی اب کشی و چلوندن برای آب گیری هنوز به قوت خودش باقی است. اما همون یک مرحله هم با این قیمت ارزش خرید داره

تازه به دستم رسیده همه چیزش سالم هست یکبار استفاده کردم و خوب بود ان‌شاءالله با ورود کوچولومون به خونه بیشتر استفاده میشه و دوباره نظرمو مینویسم

وسیله خوبی هست من برا سیسمونی خریدم توش لباس زیر هم میندازم با جوراب ک خیلی تمیز می‌شورهعالیه ، خیلی تمیز میشوره ، صدا موتور خیلی کمه ، لرزش نداره فقط موقع خشک کردن کمی لرزش داره که عادیه

بهترین مینی واش دو سه بار استفاده شد و دینام سوخت ده بار باید آب بکشی تا کف لباس بره پسند نکردم با دست بشوری بهتره

قیمت کهنه شور تمام اتوماتیک ال جی

به نسبت قیمتش خیلی خوبه و یکی از نقاط قوتش داشتن خشک کن است. من تهیه کردم. و از کسانی داشتند پرس و جو کردم راضی بودن

معمولی بود جنسش پلاستیکی ضعیف بود خشک کنش خیلی جالب نبود نسبت به کاراییش گرونه

من این مدل رو از خود اسپیتا خریدم خیلی هم راضیم نمیدونم چرا بعضیا انقدر مغرضانه میگن؟ آدم رو تو تصمیم گیری دو به شک می کنید من رو حساب حرف دو سه تا کاربر که خریدار هم نبودن داشتم

قیمت کهنه شور دست دوم

یه برند دیگه میگرفتم، یه کم تحقیق بیشتر کردم دیدم خدایش از همه مدلهای بازار بهتره واقعا هم بعد از استفاده شکم به یقین تبدیل شد لطفا صادق باشید من این محصول رو تصویه میکنم و دوستان لطفا فقط به نظر خریدارها دقت کنید تا من مثل سردرگم نشید

برخلاف تصورم بعد از خرید بسیار راضی ام برای لباس هایی که احتیاج به خشک کن ندارند خیلی خوب است برای کسانی که حساسیت به مواد شوینده دارند حتما توصیه میکنم چون تنظیم آب ورودی دست خودتونه و میتوتنید رخت ها در آب غوطه ور بشند

قیمت کهنه شور دوقلو

و مواد شوینده خوب خارج بشن. برای دانشجو ها و خانواده دو نفره خوبه برای لباس های حساس و لطیف لباس بچه ها و کسانی که حساسیت دارند به شوینده ها فقط اینکه خشک کن نداره ( داره ولی دونه دونه لباس رو جداگانه باید بزارید توی سبدش و هر بار سبد رو تنظیم کنید توش،

بهترین مینی واش کاراییش پایینه و من بعد چند بار استفاده کردن کلا بیخیال خشک کنش شدم.) بنابراین لباس ها رو که در میارید ازشون کاملا آب میچکه و اگر در خانه مکان مناسبی برای این نوع رخت شویی ها داریم، خریداری کنید.

قیمت کهنه شور ایرانی

در کل خوبه .من راضی ام.یک هفته اس خریدم ۲ بار استفاده کردم تمیز میشوره

خیلی خوب و تمیز می‌شوره برای لباس های کوچک و کم مناسبه کمک خیلی خوبیه اگر زمین زیرش صاف باشه اصلا صدا نداره فقط لباس رو خوب خشک نمیکنه و موقعی که آویزون می کنیم آب ازش چکه می‌کنه که بنظرم مسئله ی مهمی نیست خیلی راضی هستم

مینی واش آاگ مدل XPB40-488S

مشخصات
ابعاد: 500x350x350 سانتی‌متر
وزن: 4.4 کیلوگرم
ظرفیت: 4
سرعت چرخش موتور: 400 دور در دقیقه
فناوری: خشک‌کن
رده انرژی: A
نوع مخزن: در از بالا
طبقه بندی رنگی: ساده

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

4. مینی واش فریدولین مدل SW25

قیمت کهنه شور بزرگ

امروز دستم رسید واقعا عالی میشوره فقط اگه یه پمپ تخلیه آب داخلش میزاشتن خیلی خوب میشد نهایت هزینه ای که برای کار خونش در میومد ۱۰۰ الیت میشد ممنون

بهترین مینی واش با توجه به اینکه این محصول را تازه خریده ام و فقط یک بار از آن استفاده کرده ام ولی تمیز می شوید و کار راه انداز است

قیمت کهنه شور سطلی استیل

به نظرم به عنوان ميني واش انتخاب خوبي بود من واسه لباس هاي نوزاد خريدم و خيلي كاربردي هست و از خريدم راضي هستم

خیلی گزینه خوبیه کیفیت خیلی خوبیی داره و واقعا راضی ام ازش حتما پیشنهاد میکنم

فرق کهنه شور با لباسشویی

این محصول رو قبلا دوستم خریده بود به پیشنهاد اون منم خریدم واقعا ازش راضی ام مخصوصا واسه افرادی که مجردی زندگی میکنن وسیله خوب و بسیار کاربردی هستش. خرید این محصول رو توصیه میکنم

سبد خشک کنش کوچیکه،در حدی که یِ شلوار هم توش جا نمیشه.اما در کل خوبه.به درد شست و شوی تی شرت و جوراب و لباس زیر و در کل لباس های کوچیک و کم وزن میخوره.

کهنه شور ارزان

بهترین مینی واش دو تا حوله دستی، دوتا زیرپوش،یه پارچه، یه شلوارک با یه جوراب انداختم توش فکر کنم رو هم ۲ کیلو میشد وقتی از بالا نگاه میکردم میدیدم خوب می چرخد

ولی شلوار توش بندازی وقتی خیس میشه و سنگین دیگه راحت نمیچرخه صدا میده … بدترین ویژگی که حالم و گرفت نداشتن پمپ تخلیه بود که باید دستی آبشو خالی کرد همه جا رو به گند میکشه تا خالی بشه .

کهنه شور اتوماتیک

امروز برای اولين بار استفاده کردم خیلی خوب لباسامو شست و چرکها رو بیرون آورد ظاهرش هم عالی است سبد خشک کن هم دارد ولی ابگیریی دستگاه در حد خودش خوبه.

من واسه دختر کوچیکم گرفتم که لباسش جدا از ما شسته شه و فوق العاده تمیز میکنه بخصوص لباس های بچها که واقعا گاهی کثیف میشن و عالی بود،بهترین خریدمه

کهنه شور استیل

همین الان به دستم رسید . خیلی کوچیکه . کل ارتفاعش دو وجبه و از این دو وجب یک وجب قسمت موتورشه.به اندازه یک وجه جا برا لباس شستن داره متاسفانه

بهترین مینی واش قطعا خریدش رو با این قیمت پیشنهاد میدم برای امتحان چند جفت جوراب شستم داخلش اول فوق العاده تمیز تحویل داد. تکون زیاد نداره برخلاف نظر دوستان و سبد آبگیری هم خیلی راحت جا میخوره. اگر خوب جا ندید خارج میشه باید دقت بشه

نظرات خریداران

عالی و عالی بسیار تمیز هستند. اکنون برای کل خانواده خوب است. من تحقیقات زیادی انجام دادم. وقتی آن را خریداری کردم ، خوشحال شدم که نه ماه بعد از تمیز کردن استفاده کردم. خوشبختانه این آسیب دیده نبود.

شما باید این شستشو را گسترش دهید ، اما وقتی آن را خریداری می کنید ، هیچ چیزی ندارد ، اما به هیچ وجه چاره ای وجود ندارد. اگرچه دایرکتوری دستگاه شبیه به محصول نیست! تقاطع به عبارت دیگر ، محصول دیگری است ، اما شما هنوز هم لباس های خود را تمیز می کنید

نظرات خریداران

این یک بهترین مینی واش خوب با لباس های کوچک و لباس های کوتاه است. انجام میدهم. اما تمام این پمپ ها دارای کلیدهای زهکشی و حذف نیستند. فروشگاه بهتر است محصول را به کارت گارانتی ارسال کند.

من واقعاً خوشحالم که پیراهن سفید را تمیز کردم ، زیرا کودک من به دنیا آمد و بسیار تمیز بود و آن را به کسانی که به طور خودکار بهترین مینی واش را تحویل نمی دادند.

من هنوز آن را نصب نکرده ام ، اما بسته بندی و موارد آن واقعاً خوب است. نمی توانم با مرکز تماس بگیرم تمیز کننده آن بسیار خوب ، به خوبی شسته شده و شستشو بسیار خوب است. هر روز ، شما باید هر روز از انگشت شست خود رنج ببرید.

مینی واش فریدولین مدل SW25

مشخصات
ابعاد: 380x380x550 سانتی‌متر
وزن: 6 کیلوگرم
ظرفیت: 2.5
سرعت چرخش موتور: 1400 دور در دقیقه
فناوری: خشک‌کن
نوع مخزن: در از بالا
طبقه بندی رنگی: ساده

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

5. مینی واش کوپکس مدل XPB35-2020

نظرات خریداران

سلام ، این بهترین مینی واش با کیفیت به نظر می رسد ، اما به سرعت تمیز و تمیز نمی شود. بیشتر شور و شوق قدیمی که اکنون می نامیم Mini -Wave بیشتر توسط یک ماشین یا چند لباس زیر نقاشی می شود. همه اتوماتیک می توانند کمک کنند ، در غیر این صورت او قادر به انجام تمام کارها شما نخواهد بود.

بنابراین ، آن دسته از دانشجویانی که به تنهایی زندگی می کنند فکر می کنند 5 ٪ انجام داده اند ، اما می تواند به شما کمک کند ، اما شما باید روی سر او بنشینید ، اما آنقدر جادار نیست که دیگران آنقدر جادار باشند. صحبت می کنند. هیچ ارزشی وجود ندارد ، اما وقتی متزلزل و خشک می شود ، افزایش می یابد و زیپ من را از بین می برد.

نظرات خریداران

بهترین مینی واش من فقط یک بار از آن استفاده کرده ام که بسیار تمیز است و دستگاه خشک کردن قابل قبول است. من این قیمت را توصیه می کنم. بسیار کاربردی این جفت دانش آموزان عالی است. خیلی خوب است ارزش خرید نسبت

به یاد داشته باشید ، ابتدا باید لب های خود را در پودر یا مایع تمیز کنید ، سپس آن را بشویید و در نهایت دوباره در دستگاه خشک شوید. از نظر زمان و آب ، بهتر است از بهترین مینی واش اتوماتیک استفاده نکنید.
شستشو یک لباسشویی خوب است ، مناسب برای لباس های کم.

نظرات خریداران

این دستگاه بهترین مینی واش دارای دستگاه لباس خشک است. یک محصول عالی نباشید. من 10 روز خریداری شدم و واقعاً خوشحال شدم. این لباس بسیار تمیز است ، یک خشک کن بزرگ در سبد وجود دارد ، من از آن برای خشک کردن آن استفاده می کنم.

من آن را 2-3 بار در روز باز می کنم و آن را راضی می کنم. مهمترین چیز این است که اگر ما به درستی از آن استفاده کنیم ، بدون لرزیدن ، راحتی و تمیزتر شدن و نه شستشوی خودکار کار می کند. من فکر می کنم بسیار تمیز و خوب ساخته شده است. پیشنهاد می کنم آن را بخرید

بهترین مینی واش در یک موتور قدرتمند زیبا به نظر می رسد و دستگاه از دستگاه خشک کن حرکت نمی کند. بهتر است دو کلید واقعی باشید و کلید آموزش وجود ندارد ، اما کتابچه راهنمای آن در جای دیگری نیست. تمیز کردن بسیار خوب من تخفیف دارم

نظرات خریداران

خوشحالم که از اندازه و عملکرد خوب روی لباس کودک و لباس های کوچک برخوردار هستم. من این مدل را به روشی بسیار وسواس انتخاب کردم. من به سه روز رسیده ام و چندین بار از آن استفاده کردم. بسیاری از کار من از خودم راضی هستم

قوی: عملکرد طراحی زیبا برقی ضعیف است: لرزش بدن هنگام تعویض با لوله های آب و خشک کن زهکشی برای سطل مناسب نیست

خوب یا جنسیت آقای باید پشتیبانی شود. شکی نیست که واقعاً خوب است و خرید. من به بدن سازی مشغول هستم ، هر روز باید لباس را بشویم و هر روز 4-5 به بهترین مینی واش تغییر دهم و این موج کوچک در واقع بهترین است. نظر من این نیست ، اما اکنون من برای خرید دیگری برای دوستانم آمده ام و گفتم که من واقعاً خوشحالم.

نظرات خریداران

یکی از آنها موتور او یک خدای قدرتمند است. در بهترین مینی واش قبلی من ، من به بسیاری از لباس ها افتادم ، اما واقعاً هر کاری را که می ریختم انجام می داد. ثانیا ، لرزش نخواهد داشت. سبد خشک واقعاً مفید است. شما می توانید لباس را خشک کنید.

تا زمانی که سبد خشک کن را بریزید ، پخش کنید و برابر با سبد خشک کن باشد و سپس تخته پلاستیکی را در سبد قرار دهید ، لطفاً مراقب باشید.

اگر این کار انجام شود ، همیشه لباس های شما را بدون لرزش صیقل می دهد. شما می توانید آن را بشویید ، می توانید تمام لباس ها را بشویید ، کل استفاده … من بسیار راضی هستم ، توصیه می کنم آن را بخرید. مرسی از دی جی

نظرات خریداران

من حدود دو ماه منتظر این بهترین مینی واش بودم ، لباس کودک را شست و منتظر نظر من پس از استفاده منتظر ماندم. اگرچه لباسشویی جمع و جور است ، اما ظرفیت آن بسیار مناسب است ، اما او حدود 2 کیلوگرم لباس خشک شسته است.

از روزی که خریدم ، تمام لباس های رنگی را با همان ماشین لباسشویی شسته ام و توانایی تمیز کردن آن عالی بود. اندازه خشک نیز بسیار خوب است.

اما فکر نمی کنم همزمان انتظار خشکی را داشته باشم. من یک طرف بهترین مینی واش را در کنار ماشین لباسشویی قرار داده ام و سپس شسته و خشک و خشک می کنم. پیشنهاد می کنم کاملاً خرید کنید.

نظرات خریداران

ما خود دستگاه را آزمایش کردیم. اما بسته بندی بد است و جعبه مقوایی وجود ندارد. این در پلاستیک است ، بنابراین من آن را سالم آزمایش کردم و دیگر احساس خستگی نمی کنم.

اشتباه من رفتار جنسی ایران است. هنوز مشخص نیست که مردم چین شستشوی خوبی دارند ، اما ضمانت وجود دارد ، اما من یک فروشگاه توزیع را امضا نکردم که این رفتار جنسی تقلب می کند ، و ما به هیچ وجه ضمانت نخواهیم داد.

هنوز مورد استفاده قرار نگرفته است ، اما از شما به موقع رابطه جنسی متشکرم. اگر یک مکان کاملاً تراز را ترک کنید ، از کیفیت و طراحی زیبایی برخوردار است. اصلاً لرزش ندارد.

نظرات خریداران

بهترین مینی واش بسیار خوب ، شما در حال تمیز کردن لباس ، به خصوص پودر صابون هستید ، آنها واقعاً آنها را برای خود خریداری می کنند.

بوی سیم سوزان برای بار سوم به پایان رسید. در مورد مبلغ مراقب باشید ، در غیر این صورت از بین می رود ، حتی اگر صاف باشد اما لرزان باشد.

با این بهترین مینی واش میتونید لباس را بشویید … لباس کودک ؛ لباس کوچک و مجرد ؛ دسته آشپزخانه ؛ جوراب ؛ بالای سفید … اندازه کلی …

بهترین مینی واش

مشخصات
ابعاد: 33x33x58 سانتی‌متر
وزن: 4.6 کیلوگرم
ظرفیت: 3.5
سرعت چرخش موتور: 500 دور در دقیقه
فناوری: تغییر جهت سیت رو به مادر
نوع مخزن: در از بالا

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *