10 مدل بهترین سطل زباله پدالی خانه و آشپزخانه

همانطور که می دانید آشپزخانه یکی از اجزای بسیار مهم هر خانه ای است و هر گونه آلودگی می تواند بر سلامت خانه تاثیر منفی بگذارد. خانم های خانه دار باید بتوانند این قسمت مهم را تمیز و مرتب نگه دارند.

برای اینکه سلامت خانواده به خطر نیفتد، باید تمام زباله هایی که در طول شبانه روز از گوشه و کنار خانه جمع آوری می شود، در سطل زباله پدالی خانگی ریخته شود. سپس، در یک نقطه، این زباله ها را به یک سطل زباله بزرگ خارج از خانه منتقل کنید تا آشپزخانه شما بوی بدی نگیرد.

اما انتخاب سطل زباله پدالی خانه و آشپزخانه این بسیار هیجان انگیز است و با بهترین انتخاب های خود زندگی خوبی داشته باشید. در این مقاله سعی کرده ایم راهنمای خرید سطل زباله را در اختیار شما قرار دهیم تا انتخاب درستی داشته باشید.

انواع سطل زباله خانگی

سطل زباله یکی از مهم ترین وسایل در هر خانه ای است. در خانه فقط یک سطل زباله وجود ندارد، بلکه هر قسمت با توجه به محیط و سطل زباله ای که باید در آن قرار گیرد، سطل زباله جداگانه ای دارد.

مهم ترین انواع سطل زباله خانگی که برای قسمت های مختلف خانه طراحی و تولید می شود، سطل زباله حمام، سطل زباله آشپزخانه، سطل زباله اتاق و سطل زباله در فضاهای بیرونی مانند حیاط و راهرو می باشد.

سطل زباله سرویس‌ بهداشتی

برای سطل زباله سرویس‌ بهداشتی معمولا از موادی مانند سرامیک و پلاستیک استفاده می شود. برای سرویس های بهداشتی سطل زباله استیل توصیه نمی شود زیرا در این محیط سطل زباله های فلزی و استیل خیلی زود کثیف می شوند و بد جلوه می کنند زیرا با آب و شستشو زیاد سروکار داریم.

سطل های پلاستیکی دوام و زیبایی کمتری دارند و به سرعت کثیف می شوند. بهترین انتخاب این است که یک سطل سرامیکی زیبا، سریع تمیز و کاملاً بهداشتی انتخاب کنید. سطل های توالت باید کاملاً قابل شستشو بوده و مرتباً تمیز شوند. این بشکه ها معمولا اندازه کوچکتری دارند.

سطل زباله پدالی آشپزخانه

آشپزخانه یکی از بخش‌های زباله‌زای خانه است. آشپزخانه ها انواع مختلفی از زباله ها از جمله زباله های خشک و مرطوب را تولید می کنند.

بهترین سطل زباله پدالی آشپزخانه بزرگتر از سایر سطل های زباله هستند و از مواد مختلفی ساخته می شوند؛ سرامیک، استیل، پلاستیک. معمولاً از سطل زباله پدالی آشپزخانه استیل یا پلاستیکی در آشپزخانه بهتر استفاده می شود.

سطل زباله آشپزخانه ترجیحا دارای یک محفظه زباله مجزا از بدنه اصلی خود است. به این ترتیب می توانید سطل زباله را به طور مرتب بشویید و آن را همیشه تمیز و بهداشتی نگه دارید.

سطل زباله پدالی بهازکالا مدل مدل خمره ای کد dartalaii 14 L

سطل زباله پدالی اتاق خواب

به طور کلی سطل های زباله کوچک در اتاق وجود دارد و این سطل های زباله اغلب با زباله های خشک پر می شوند. بنابراین، آنها به ندرت کثیف می شوند. بهترین سطل زباله پدالی اتاق معمولاً تنوع بیشتری دارند و زیباتر به نظر می رسند.

گاهی اوقات آنها را از چوب می سازند. شما می توانید بدون نگرانی در مورد کثیف شدن آن یک جعبه زباله چوبی برای اتاق خود بخرید زیرا زباله های اتاق خیس نیستند. سطل معمولا با فضا و مدت اتاق هماهنگی بیشتری دارد.

سطل زباله پدالی برای حیاط

همچنین می توانید سطل زباله جداگانه برای فضاهای بیرونی مانند راهروها و حیاط ها خریداری کنید. این سطل ها معمولاً بزرگ هستند و از مواد مختلفی ساخته می شوند. اگر قصد دارید سطل خود را در مکانی قرار دهید که در معرض نور خورشید، باد و باران قرار دارد، باید سطل بادوام تری انتخاب کنید.

بهترین سطل زباله پدالی فلزی و فولادی معمولاً برای فضاهای بیرونی بهتر هستند. سطل های چوبی یا پلاستیکی در فضاهای بیرونی به سرعت در اثر آفتاب، باد و باران آسیب می بینند و به دلیل پوسیدگی عمر مفید آن ها کاهش می یابد.

سطل زباله پدالی خانگی خوب چه ویژگی های دارد؟

سطل زباله پدالی خانگی برای استفاده در مناطق مختلف خانه. بنابراین می توانید در انتخاب سطل مناسب سردرگم شوید. برای خرید درست و مناسب ابتدا باید ویژگی های بهترین سطل زباله پدالی خانگی را بشناسید و گزینه های خود را بر این اساس ارزیابی کنید.

جادار بودن

سطل های زباله در اندازه های مختلف وجود دارد. انتخاب اندازه سطل زباله بستگی به مکانی دارد که می خواهید از آن استفاده کنید.

آنها معمولاً از سطل های بزرگ در فضاهای بیرونی و آشپزخانه ها و سطل های کوچکتر در اتاق ها و حمام ها استفاده می کنند.

صرف نظر از اینکه یک سطل بزرگ بخرید یا یک سطل کوچک، به هر حال سطل مورد نظر باید در مقایسه با طرح و حجم خارجی جادار باشد.

بسیاری از جعبه های زباله بزرگ و جادار هستند، اما محفظه های داخلی آنها کوچک است. جادار بودن سطل زباله مهمترین ویژگی سطل زباله خانگی است که باید به آن توجه کنید.

سطل‌های دو قسمتی

یک سطل‌ زباله طراحی شده برای آشپزخانه معمولا از دو قسمت تشکیل شده است. یکی از آنها محفظه داخلی برای زباله های پلاستیکی است.

یکی قسمت بیرونی است که ظاهر اصلی سطل‌ را تشکیل می دهد. این مدل سطل دو تکه خرید بهتری است. شستشوی این سطل ها راحت تر است، لازم نیست هر بار کل سطل را بشویید، فقط محفظه داخلی آن را بشویید.

ممکن است جنس این دو قسمت کاملاً متفاوت باشد. به عنوان مثال، نمای بیرونی از فولاد و داخلی از پلاستیک ساخته شده است. به این ترتیب هزینه تولید و قیمت نهایی آن نیز کاهش می یابد.

سطل دارای در

سطل زباله باید دارای در باشد تا بوی نامطبوع زباله در فضا پخش نشود. البته معمولاً زباله دان های اتاق درب ندارند و نیازی به در ندارند زیرا بستر آنها زباله خشک است و بوی نامطبوعی ندارد. اما سطل هایی مانند سطل های آشپزخانه که زباله های بیشتری را نیز در داخل جمع می کنند، باید دارای در باشند.

سطل زباله پدالی

برخی از انواع سطل زباله دارای پدال هایی هستند که با فشار پا باز می شوند. برای مکان هایی مانند حمام، آشپزخانه و غیره، بهتر است از سطل پا استفاده کنید تا حداقل تماس دستان شما با محیط اطراف باشد.

در حمام، آشپزخانه و سایر محیط ها و همچنین در محیط های عمومی مانند حیاط که همه با سطل زباله در تماس هستند سعی کنید از دست زدن به درب سطل زباله خودداری کنید. بنابراین در این مکان ها بهتر است از سطل زباله پا استفاده شود.

جنس باکیفیت

بسته به هدف سطل زباله، باید در مورد مواد آن تصمیم بگیرید. اما به طور کلی سطل سرامیکی دوام بیشتری دارند. همچنین می توانید از سطل های چوبی و حصیری در اتاق استفاده کنید، زیرا نباید به دفعات تمیز شوند.

لیست قیمت و خرید بهترین سطل زباله پدالی خانگی

1. سطل زباله پدالدار 14 لیتری آرام بند بهاز کالا

سطل زباله پدالدار 14 لیتری آرام بند بهاز کالا کد16076063

قیمت سطل زباله پدال دار

بهترین سطل زباله با طراحی زیبا و با اندازه مناسب برای آشپزخانه

ممنون از لطف شما در شرایط کرونا بهترین گزینه بودید و هستید و ما از بیرون رفتن معاف کردید

همه چی خوب بود هم اندازه هم رنگش آرام بند هم داره در کل خوب بود

فروش سطل زباله پدال دار

رنگ سفیدش رو خرید عالی بود با کیفیت بی نظیر حتما بخرید حتما شک نکنید البته بعد از باز شدن با پدال درش خودش بسته نمیشه اینو تو کامنت ها خونده بودم اما خیلی ضعف بزرگی نیست

در شگفت انگیز ارزش خرید داره ، ولی پدال بعد از مدتی خراب شد

سطل زباله پدال دار مارک سبلان

برای جهیزیه خریدم و هنوز استفاده نکردم. بسیار با کیفیت به نظر میرسه. اگر پدال سطل را تا انتها فشار دهید، درب در بالا می ایسته که به نظرم قابلیت خوبیست.

بهترین سطل زباله پدالی خیلی عالی و محکم. قیمت مناسب. آرام بند هم به خوبی کار میکند

سطل زباله پدال دار استیل

بد نیست.با توجه به نظرات انتظار داشتم بهتر از این باشه.کلا دیگه جنسا کیفیت سابق رو نداره

بهترین سطل زباله پدالی جنس خوبی دارد و داشتن آرام بند باعث راحتی کار است خیلی عالیی و با کیفیته. پیشنهاد میکنم بگیرین. من برای هوم جیم منزل خریداری کردم.

سطل زباله پدال دار بزرگ

من سیلور سفارش دادم سفید ارسال کنه بازم موردی نداره سفیدش هم قشنگ ولی خیلی کوچیک از اون چیزی که در عکس میبینید خیلی کوچک تر

از هر نظر عالیه، درش آرام بند داره، سایزش کاملا مناسبه آشپزخونه س. ممنون دیجی جون

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

2. سطل زباله پدالی 20 لیتری سارینا کد 7550

سطل زباله پدالی 20 لیتری سارینا کد 7550

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

3. سطل زباله پدالی ایکیا مدل SNAPP

سطل زباله پدالی ایکیا مدل SNAPP

قیمت سطل زباله پدالی آشپزخانه

ابعاد این سطل چقدر است پاسخ سلام 7 ليتر مي باشد براي سرويس بهداشتي و حمام ابعاد مناسبي داره

متاسفانه برای من کالا منتاژ شده و با وجود خط و خش ارسال شد من به دلیل کیفیت خوب این محصول دوباره خرید کردم

بهترین سطل زباله پدالی خوش ساخت است و اگر اتصال در و بدنه که ورق نسبتا نارکی ست ، بعد از مدتی پوسیده نشود عمر زیادی هم دارد

قیمت سطل زباله پدالی

با سطل برنج با هم گرفتم همه چی خوب ، حجمش برای آشپزخانه عالی ،چون من اصلا سطل کوچک رو دوست نداشتم

من تو تخفیف ۴۱۰ تومان خریدم. واقعا زیبا و خوشگله. جنسشم که دیگه بهاز کالاس. فقط پدالش با تصویر کمی فرق داشت

با این قیمت اصلا پیشنهاد نمیدم حتی به خودشون زحمت ندادن قبل بسته بندی در هنگام تولید کالا تست کنن، پدال مشکل داشت مرجوع کردم، اصلا کیفیت جالبی نداشت فقط طراحیش خوب بود همین

قیمت سطل زباله پدالی آشپزخانه یونیک

بهترین سطل زباله پدالی کیفیت بسیار بالا ولی قیمتش از فروشگاه فیزیکی 2 برابر گران تر است کیفیت خوبه فقط اینکه خیلی گرون شدن محصولات ایکیا

فقط وقتی به دستم رسید مثل پازل بود کلی زمان برد تا سر هم کردمش واقعا زیبا و مینیمال هست

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

4. سطل زباله پدالی بهاز کالا مدل SADE 014

سطل زباله پدالی بهاز کالا مدل SADE 014

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

5. سطل زباله پدالی بهازکالا مدل خمره ای

قیمت سطل زباله پدالی سبلان

جنس و کیفیت خوبی داره ولی به نظرم بهتر بود ک دورش رو فوم می‌کشیدن سلفون جلوی آسیب احتمالی رو نمیگیره اما در کل سطل خوبیه

واقعا عالی بود،مخصوصا قیمتش با جای که من زندگی میکنم خیلی خیلی ارزون تره،حتما بخرید

جنس خوب و محکمی داره و از مواد بازیافتی هم نیست. توجه کنید کیسه زباله سایز متوسط به این سطل میخوره

بهترین سطل زباله کابینتی روکار و توکار

سطل زباله پدالی لیمون

رنگ سبز می خواستم که موجود بود و با توجه به قیمت از جنس و کیفیت خوبی داره

من دو تا الان سفارش دادم یکیش خونه یکیش داخلش برعکس .اصلا چک شده موقع تحویل

من فقط فکر میکردم بزرگتر باشد به سایزش دقت کنید ولی از نظر کیفیت عالی

خیلی سطل خوبیه و کیفیت خوبی داره فقط چون داخلش سطل نداره کار کردن باهاش مشکل سازه

سطل زباله پدالی بهازکالا مدل خمره ای

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

6. سطل زباله پدالی بهازکالا مدل مدل خمره ای کد dartalaii 14 L

سطل زباله پدالی بهازکالا مدل مدل خمره ای کد dartalaii 14 L

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

7. سطل زباله پدالی ممتاز پلاستیک مدل 700 ظرفیت 3 لیتری

سطل زباله پدالی ممتاز پلاستیک مدل 700 ظرفیت 3 لیتری

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

8. سطل زباله سبلان کد Mado-020P

سطل زباله سبلان کد Mado-020P

مشخصات
ویژگی های سطل: دارای در

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

9. سطل زباله کد 602

قیمت سطل زباله پدالی آشپزخانه

وقتی گرفتم صد و پنجاه و خورده ای بوده، کیفیتش خوبه ولی نمیشه صددرصد به دیوار چسبوندش چون اهرمش از پشت یه خورده میگیره به دیوار هرچند مهم نیست.از وقتی گرفتم تا الان که حدود چند ماهی هست هیچ مشکلی نداشته ظاهر خوبی هم داره.

نسبت به قیمت کیفیت پلاستیک خوب و حجم قابل قبولی دارد. همه چیز عالی هم قیمت مناسب هم جنس خوب حجمش برای خانگی عالیه

بهترین ست سطل زباله و فرچه

قیمت سطل زباله پدالی

با سلام اندازه سطل خوب بود و مناسب برای قرار گرفتن در آشپزخانه منزل شخصی می باشد.جنس پلاستیک و ضخامت آن نیز قابل قبول بود و آلات متحرک درب نیز سالم بودند.با تشکر

راجع به قیمتش نظری ندارم و نمیدونم به قیمت گرفتم یا نه. ولی کیفیتش خیلی خوب و قابل قبوله. بدنه و پدال هم خیلی محکم و جون داره

قیمت سطل زباله پدالی آشپزخانه یونیک

اگر همه رنگ ها یک قیمت بودن بهتر بود چون ابتدا آدم رو تخفیف حساب می کنه اما بعد رنگ رو عوض می کنه خبری از تخفیف نیست

واقعا عالی بود همون رنگی که میخواستم با بسته بندی محکم و عالی گول ابعاد داخل عکس رو نخورید، سطل بزرگ یا حتی متوسطی هم نیست

اندازه خیلی خوبی داره برای استفاده تو آشپزخونه مناسبه بخاطر کیپ شدن درش هم بوی زباله ها پخش نمیشه

سطل زباله کد 602

مشخصات
بدون درب

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

10. سطل زباله مدل GST

سطل زباله مدل GST

مشخصات
بدون درب

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *