بهترین پکیج شوفاژ دیواری (مارک های پرفروش ایران)

بهترین پکیج شوفاژ دیواری در بازار ایران کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی پرفروش مدل های پکیج شوفاژ دیواری از بهترین مارک های ایرانی و خارجی اصل و باکیفیت است، درادامه باما همراه باشید.

با شروع فصل سرما، کنترل دمای خانه ها و ادارات به یک چالش مهم و ضروری تبدیل می شود. بخاری برقی و گازی به دلیل مصرف سوخت بالا، ایمنی کمتر و سنگینی هوای خانه نسبت به گذشته کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این، این دستگاه ها دمای محیط را به طور یکنواخت گرم نمی کنند. برای این منظور دستگاهی به نام پکیج شوفاژ دیواری تولید شد.

این کیت نسبت به سایر وسایل گرمایشی کارایی بیشتری دارد و می تواند مصرف سوخت و انرژی شما را تا حد قابل قبولی کاهش دهد. علاوه بر این، پکیج دمای خانه یا محل کار شما را به طور یکنواخت بالا می برد و از ایمنی بالایی برخوردار است.

پکیج شوفاژ دیواری چیست؟

انواع پکیج شوفاژ دیواری جایگزین مناسبی برای موتورخانه های قدیمی امروزی هستند. این دستگاه وظیفه گرمایش رادیاتورها و تامین آب گرم آپارتمان ها و منازل را بر عهده دارد. البته قیمت این محصول بسته به سیستم گرمایشی، برند و تعداد مبدل های حرارتی متفاوت خواهد بود.

این پکیج علاوه بر ویژگی های ساختاری شامل تجهیزات سازنده از قبیل برد پکیج، فشار سوئیچ هوا و … نیز می باشد که آشنایی با این قطعات و نحوه عملکرد تجهیزات تاثیر زیادی در نحوه خرید آن دارد.

مزایای استفاده از پکیج دیواری

انواع پکیج های دیواری به عنوان رایج ترین سیستم گرمایشی در جهان جایگزین بسیار مناسبی برای آبگرمکن زمینی، گرمایش مرکزی و سیستم های مشابه می باشد. محبوبیت روزافزون و استفاده همه جانبه از این محصول حتی در واحدهای تجاری، بیش از هر زمان دیگری به ما نسبت به کیفیت و کارایی این دستگاه اعتماد کرده است.

یکی از مهمترین مزیت های این پکیج نسبت به موتورخانه، کارایی بیشتر، هزینه کمتر و صدای کمتر دستگاه است. به طور کلی می توان از مزایای بی شمار پک دیواری به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب و راه اندازی آسان، نگهداری آسان
  • فضای کمی را به اندازهی یک آبگرمکن دیواری اشغال می کند
  • راندمان بالاتر، مصرف کمتر، جلوگیری از اتلاف انرژی
  • ایمنی بالا به دلیل سنسور دود، سنسور آب گرم و غیره
  • گرم کردن کارآمد فضاهای خانه در مدت زمان کوتاه
  • واحدهای مسکونی فردی از تجهیزات استفاده، تنظیم و کنترل می کنند.

راهنمای خرید پکیج دیواری

قیمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان

جدول مشخصات فنی

مشخصات فنی و مواردی که باید به آنها توجه کنید، مانند اندازه ساختمان، مسکونی یا تجاری، میانگین دمای شهر، محل نصب پک دیواری و غیره، شما را در خرید پکیج کمک کند.

اما با توجه به اینکه بررسی ویژگی های ساختاری و عملکردی بسته به استفاده بهینه از آن محدود نمی شود، شرایط استفاده از دستگاه در آینده را نیز در نظر می گیرد.

به عنوان مثال هنگام خرید و نصب باید به مشخصات فنی سرویس و تعمیر توجه کرد چرا که موارد و تکنیک های تعمیر پکیج بوتان با تعمیر پکیج آریستون متفاوت است.

دیواری یا زمینی؟

روی زمین یا روی دیوار بودن پکیج است که تاثیر زیادی در تعمیر و سرویس پکیج دارد. از آنجایی که پکیج دیواری از نظر کارایی، کم مصرف و عمر طولانی حرف اول را می زند، اگر خانه یا آپارتمان شما مساحت زیادی دارد، بهتر است پکیج زمینی را انتخاب کنید. علاوه بر دسترسی آسان تر به پکیج های زمینی، مراحل تعمیر و سرویس پکیج نیز آسان تر است.

فن ‌دار یا بدون فن؟

آیا پکیج شما باید در بالکن نصب شود یا داخل خانه؟ اگر قصد دارید پکیج را روی بالکن نصب کنید، باید از مدل دارای فن استفاده کنید. محفظه های احتراق پکیج های فن دار بسته هستند که باعث افزایش مقاومت آنها در برابر بادهای شدید می شود.

همچنین در صورتی که دودکش بیش از 1 متر افقی از مسیر فاصله داشته باشد، باید از مدل فن استفاده شود. در غیر این صورت می توانید از مدل بدون فن استفاده کنید. بخشی از علت روشن نشدن پکیج های بوتان و سایر برندهای پکیج به دلیل رعایت نکردن اصول نصب پکیج در این شرایط است.

ظرفیت پکیج مناسب محیط

نکته بسیار مهم دیگری که در راهنمای خرید بسته بندی و خرید انواع پکیج دیواری باید به آن توجه کنید اندازه و اندازه محیط و منزل شماست.

در حالی که می‌توانیم تقریباً ظرفیت مناسب را محاسبه کنیم، اما برای راحتی شما لیست زیر (بر اساس اندازه‌های رایج پکیج) آورده ایم:

  • ظرفیت پکیج 24KW مناسب برا مساحتی تا 150 متر مربع
  • ظرفیت پکیج 28KW مناسب برا مساحتی تا 150 – 220 متر مربع
  • ظرفیت پکیج 30KW مناسب برا مساحتی تا 220 – 300 متر مربع
  • ظرفیت پکیج 35KW مناسب برا مساحتی تا 300 – 350 متر مربع
پکیج مناسب برای خانه ای 100 متری من کدام است؟

بر اساس جدول بالا، شما در انتخاب پکیج مناسب برای یک آپارتمان دوبلکس، دو طبقه یا 100 متر گام بزرگی به جلو برداشته اید. توجه داشته باشید که پکیج های دیواری محبوب مانند پکیج 22000 بوتان، برای مثال، ممکن است در اندازه های کوچکتر موجود باشند. بنابراین در انتخاب پکیج دیواری باید به ظرفیت پکیج دیواری انتخابی توجه کرد.

مبدل پکیج

این که پکیج دارای یک مبدل باشد یا دو مبدل نیز در راهنمای خرید مهم است. پکیج یک مبدل تنها دارای یک مبدل است که وظیفه گرم کردن آب مصرفی و گرم کردن مدار گرمایش را بر عهده دارد. اما در پکیج‌ دو مبدل هر یک از این وظایف را یک مبدل انجام می دهد.

مصرف انرژی

مصرف آب گرم خانگی از دیگر مواردی است که در خرید پکیج باید مورد توجه قرار گیرد. اگر مصرف آب گرم شما زیاد است، توصیه می کنیم از مدلهای مخزن دار با ظرفیت گرمایی بالا استفاده کنید. اما اگر در خانه از آب گرم زیاد استفاده نمی کنید، استفاده از پکیج بدون مخزن نیز گزینه خوبی است.

مصرف گاز پکیج نسبت به مبدل های حرارتی دیگر مانند آبگرمکن دیواری و مخزن کمتر است. در واقع به منظور بهینه سازی مصرف آب، گاز و سایر انرژی ها، دستگاه انتخاب مناسب تری است.

لیست قیمت و خرید پکیج شوفاژ دیواری

1. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

بهترین پکیج شوفاژ دیواری

من خودم سرویس کار رو تو خونه خودمم دارم ازش استفاده میکنم و میتونم بگم بهترین پکیج ایرانی همینه و توصیه میکنم که ازش استفاده کنید اوناییم که میگن من دست به آچار رو دستگاهم همیشه ایراد میده شما بگین متخصص بیاد درستش کنه شما دارین خرابش میکنین واسه همین هرروز ایراد میده

این بهترین پکیج شوفاژ دیواری برای آپارتمان تا حداکثر صد متر مربع جوابگو است و زمستانها حتما به مشکل میخورید. منبع انبساط آن ۶ لیتر و تعداد ردیف شعله ۱۲ عدد میباشد که کسی به این موضوع اشاره نکرده . اگر واحد بزرگتر از صد متر دارید پکیج ۲۸ هزار یا بیشتر بخرید . ضمنا از نظر خدمات پس از فروش نسبت به بوتان ضعیف تر است.

بهترین بخاری برقی

بهترین پکیج شوفاژ دیواری در ایران

سلام این پکیج رو دوسه ماهی هس داریم استفاده میکنیم البته مساحت کمه حدودا ۷۵ متر.از اونجایی که ۵ سال بوتان ۳۰هزار داریم صدای نسبتا بیشتری نسبت به بوتان داره ولی چون بیرون نصبه برای ما آزاردهنده نیست.

فعلا که خداروشکر اذیت نکرده ولی نسبت به بوتان آب گرم مصرفی رو دیر تحویل میده حالا نمیدونم لوله کشی هم‌تاثیرداره یا نه ولی بازم مشکل سازنیست.

فعلا کارکردش منظمه.دوستان فکر نکنید بوتان ارور نمیده اتفاقا اونم اذیت میکنه ولی به نظرم هر دو خوبن و چون قطعات در دسترس هست ریسک خرید برندهای متفرقه رو نکنید.

بهترین پکیج شوفاژ دیواری ایرانی

من نزدیک به چهار سال است دارم ازش استفاده می کنم نظر برخی دوستان را که خوندم تعجب کردم ، من توی تراس نصب کردم ، صدا داره اما صداش اصلا آزار دهنده نیست و همچنین مشکلی خاصی باهاش نداشتم البته شاید جنس قدیم و جدید داشته باشه اما خواستم بگم من که راضی هستم در پناه خدا

دوستان عزیزی که میفرمایند این دستگاه صدا میده یا آب سرد و گرم میشه و ….. بنظرم دیگه وقتشه که با یک سرویس کار تماس بگیرن. شاید مناسب نصب نشده یا یه قطعه اش نیاز به تعویض یا سرویس داشته باشه. نسبت به قیمتش خوبه ولی درسته چند ایراد در طراحیش داره.

پرفروش ترین بخاری گازی نیک کالا

بهترین پکیج شوفاژ دیواری بوتان

بهترین پکیج شوفاژ دیواری من از سال ۹۷ دارم استفاده میکنم و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشته و مثل ساعت کار میکنه متراژ خونه هم ۱۱۰ متره.من که راضی هستم.صداش کمه

موقع ارسال لطفا به استان درج شده روی کارتون دقت کنید چون ممکنه هزینه نصب بگیرن

سلام، من تازه این پکیج و خریدم و راستش نمیدونم اصلا خوب هست یا نه و با اعتماد به نظر کاربران محترم خریداری کردم، فقط خواستم به دوستانی که میخوان این پکیج و خریداری کنن توصیه کنم حتما حتما موقع تحویل به استانی که روی کارتن ثبت شده دقت کنن،

بهترین پکیج شوفاژ دیواری

بهترین پکیج شوفاژ دیواری چون اگه واسه تهران باشه فقط در تهران نصبش رایگانه، من خودم واسه هشتگرد خریداری کردم و 380 تومان هزینه نصب و ایاب ذهاب مازاد پرداخت کردم که رقم قابل توجهی هست، البته به نظر من این ضعف شرکت ایران رادیاتور هست،

من بعد از استعلام متوجه شدم شرکت بوتان محدوده کرج و تهران رایگان نصب میشه حتی اگه روی کارتن تهران خورده باشه باز هم محدوده کرج رو هم رایگان نصب میکنن،

من اگه این بهترین پکیج شوفاژ دیواری موضوع و قبل از خرید میدونستم بوتان میخریدم چون شنیدم از نظر کیفیت با هم برابری میکنند، امیدوارم موردی که ذکر کردم برای دوستان مفید باشه.

بخاری گازی طرح شومینه ای برند نیک کالا

بهترین شوفاژ دیواری ایرانی

خیلی خوبه فقط لطفا به ارومیه هم ارسال کنید، من توسط دوستم که تهران بود گرفتم و چون با شرایط اقساطی اقدام کردم چک رو فرستادم بعد فهمیدم که به ارومیه ارسال نمیشه، خلاصه تا به دستم رسید 500 تومن هزینه راهش شد.

من این مدل پکیج را نصب کردم و تا ۵ سال حتی نیاز به سرویس هم نداشت ولی مدل بوتان را در خانه جدید نصب کردم در سال ۴ بار برای تعمیر و سرویس دارم هزینه میکنم باز هم ازش راضی نیستم و به این نتیجه رسیدم بعد ۵ سال دوباره همین مدل ایران رادیاتور را خریداری کنم

بهترین برند پکیج شوفاژ دیواری

من از سال ۹۴ دارم استفاده میکنم این دلو تو این ۶ سال هیچ سرویسی هم روش انجام نشده تا اینکه امسال از چند تا از اورینگ ها آب چکه کرد که نیاز به سرویسش شد که حدودا ۴۶۰ تومان آب خورد برام(تنها مشکل ایران رادیاتور همین چکه آب هست).

در کل بهترین پکیج شوفاژ دیواری خوبیه و تا ۱۵۰ راحت جواب میده به شرط اینکه حداقل دو طرف و بالا پایین خونه بسته باشه وگرنه باید یه مدلی که متراژ بیشتری گرم می‌کنه خریداری کنید

بهترین پکیج شوفاژ دیواری خارجی

سلام من سال ۹۴ خریدم و تا دی۱۴۰۰ مشکلی نداشتم و الان فقط بدون خاموش،شدن آبگرم رو سرد و بعد از لحظه ایی گرم میکنه الان سرویسکار اومده و تعجب کرده که تو این ۶ سال چرا سرویسش نکردم

قیمت این کالا نسبت به بقیه سایتها حدود ۳۰۰ تومان گرونتره. مورد دیگه اینکه کالا با مهر اصفهان رو برای من که تهران هستم ارسال کردن

من ۱۰سال پکیج ایران رادیاتور دارم و کاملا راضیم مجددا برا جایی دیگه سفارش دادم و دستم رسید

بهترین شوفاژ دیواری

سال ۹۵ این مدل از بازار خریدیم، عالی بوده و تا الان که سال ۱۴۰۱ هست مشکلی نداشته جز اینکه گاهی حین حمام کردن اگر رادیاتور هم روشن باشه،وسط حمام کردن در حد دو سه دقیقه آب سرد میشه و سریع برطرف میشه من مشکل صدا نداشتم،

اما دوستانی که اشاره کردن صداش زیاده شاید برای ساخت جدید هاش اینطور باشه و مورد دیگر اینکه فشار بار پکیج باید بین یک و نیم تا دو باشه و درست به دیوار فیکس شده باشه و قاب روش هم درست جا انداخته باشید

من بهترین مارک پکیج شوفاژ دیواری داشتم و چند سال هم پکیج داشتم وقتی تو خرج میوفته هزینه بالایی دارد آب گرم مصرفی واسه حموم سرد و گرم میشه در کل به نظرم بخاری و آبگرمکن بی درد سر تر و کم خرج تره ولی گرمای رادیاتور خیلی بهتره

قیمت پکیج شوفاژ دیواری

مشخصات
این محصول یک پکیج می باشد
برای متراژ تا ۱۵۰ متر مناسب می باشد
ابعاد: ۴۰۰x۳۴۰x۷۲۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۶ گرم
حداکثر توان ورودی: ۲۶
حداکثر متراژ گرمایشی: ۱۵۰
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

2. پکیج شوفاژ دیواری بیتا مدل 24

قیمت پکیج شوفاژ دیواری بوتان

مشخصات
ابعاد: ۷۴۰x۴۰۰x۳۵۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۲ گرم
حداکثر توان ورودی: ۲۶.۲
سیستم خروج گازهای احتراق: دارد
محدوده حرارت مدار گرمایش رادیاتور: ۹۰
محدوده حرارت آب مصرفی: ۶۰
حجم منبع انبساط: ۸
حداکثر ارتفاع پمپ آب سیرکولاسیون: ۵
قطر دودکش Coaxial (دوجداره): ۱۰
راندمان حرارتی: ۹۰
اندازه اتصال لوله آب مصرفی: G۱/۲
اندازه اتصال لوله رفت و برگشت گرمایش: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله گاز: G ۳/۴
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

3. پکیج شوفاژ دیواری بیتا مدل 22

بهترین پکیج شوفاژ دیواری

مشخصات
ابعاد: ۴۰x۳۵x۷۴ سانتی‌متر
وزن: ۳۲ گرم
حداکثر توان ورودی: ۲۵
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

4. پکیج شوفاژ دیواری بوتان مدل Perla 24 RSi

پکیج شوفاژ دیواری ایساتیس

مشخصات
ابعاد: ۴۰۰x۳۴۵x۷۴۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۲ گرم
حداکثر توان ورودی: ۲۶
محدوده حرارت مدار گرمایش رادیاتور: ۹۰
محدوده حرارت آب مصرفی: ۶۰
حداکثر متراژ گرمایشی: ۱۵۰
حجم منبع انبساط: ۸
دبی آب‌گرم مصرفی در دمای 25 درجه سانتی‌گراد: ۱۳.۹
دبی آب‌گرم مصرفی در دمای 30 درجه سانتی‌گراد: ۱۱.۶
حداکثر ارتفاع پمپ آب سیرکولاسیون: ۵
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
اندازه اتصال لوله آب مصرفی: G۱/۲
اندازه اتصال لوله رفت و برگشت گرمایش: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله گاز: G ۳/۴
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

5. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل M24ff

پکیج شوفاژ دیواری ایوولی

مشخصات
این محصول یک پکیج می باشد
برای متراژ تا ۱۵۰ متر مناسب می باشد
ابعاد: ۴۰۰x۳۴۰x۷۲۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۶ گرم
حداکثر توان ورودی: ۲۶
حداکثر متراژ گرمایشی: ۱۵۰
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

6. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L36FF

پکیج شوفاژ دیواری ها

مشخصات
ابعاد: ۷۶۳x۳۵۰x۴۵۰ سانتی‌متر
وزن: ۴۲ گرم
حداکثر توان مصرفی: ۱۶۶
حداکثر توان ورودی: ۳۲۶۸۰
قطر دودکش Coaxial (دوجداره): ۶۰/۱۰۰
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
اندازه اتصال لوله آب مصرفی: G۱/۲
اندازه اتصال لوله رفت و برگشت گرمایش: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله گاز: G ۳/۴
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

7. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L28FF

پکیج شوفاژ دیواری بوتان

مشخصات
ابعاد: ۴۵۰x۳۵۰x۷۶۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۸ گرم
حداکثر توان ورودی: ۳۰
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

8. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل L24FF

پکیج شوفاژ دیواری چیست

مشخصات
ابعاد: ۷۶۳x۳۵۰x۴۵۰ سانتی‌متر
وزن: ۳۷ گرم
حداکثر توان مصرفی: ۱۳۷
حداکثر توان ورودی: ۲۲۳۶۰
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
اندازه اتصال لوله آب مصرفی: G۱/۲
اندازه اتصال لوله رفت و برگشت گرمایش: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله گاز: G ۳/۴
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

9. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco22FF

پکیج شوفاژ دیواری پنلی

مشخصات
ابعاد: ۴۰۰x۳۴۰x۷۲۰ سانتی‌متر
قطر دودکش Coaxial (دوجداره): ۱۰
نوع گاز مصرفی: گاز شهری
اندازه اتصال لوله گاز: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله رفت و برگشت گرمایش: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله آب مصرفی: G۱/۲
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
برق ورودی: ۲۲۰
دبی آب‌گرم مصرفی در دمای 30 درجه سانتی‌گراد: ۱۰.۸
وزن: ۲۹ گرم
حجم منبع انبساط: ۶
حداکثر متراژ گرمایشی: ۱۰۰
محدوده حرارت آب مصرفی: ۶۰
محدوده حرارت مدار گرمایش رادیاتور: ۸۵
سیستم خروج گازهای احتراق: فن دار
حداکثر توان ورودی: ۲۲
حداکثر توان مصرفی: ۱۳۷

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

10. پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور مدل Eco 24 FF

پکیج شوفاژ دیواری تاشو

مشخصات
ابعاد: ۳۴۰x۴۰۰x۷۲۰ سانتی‌متر
وزن: ۲۹ گرم
حداکثر توان ورودی: ۲۵.۷
محدوده حرارت مدار گرمایش رادیاتور: ۸۵
محدوده حرارت آب مصرفی: ۶۰
حداکثر متراژ گرمایشی: ۱۵۰
دبی آب‌گرم مصرفی در دمای 30 درجه سانتی‌گراد: ۱۱.۴
راندمان حرارتی: بالای ۹۰
اندازه اتصال لوله آب مصرفی: G۱/۲
اندازه اتصال لوله رفت و برگشت گرمایش: G ۳/۴
اندازه اتصال لوله گاز: G ۳/۴
نوع گاز مصرفی: گاز شهری

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *