5 مدل بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه سال 1402

همه ما می دانیم که آشپزی یک علم است و علم نیاز به اندازه گیری دقیق دارد. بیشتر اوقات ما برای انجام این کار به فنجان های اندازه گیری قدیمی اعتماد می کنیم، اما فقط کوچکترین اندازه گیری اشتباه می تواند نتایج متفاوتی به همراه داشته باشد.

مارک ها و مدل های زیادی برای آشپزخانه طراحی و ساخته شده است. شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید یکی از بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه که علاوه بر داشتن ظاهری زیبا به شما کمک می کند بتوانید مواد مورد نظر را به خوبی و با دقت اندازه گیری کنید ترازوهای دیجیتالی هستند.

در خرید این ترازو دقت بیشتری داشته باشید تا بتوانید ترازو با کیفیت و مناسبی خریداری کنید. خرید ترازو باکیفیت به شما کمک می کند تا بتوانید از ظاهر زیبای آن در طراحی دکوراسیون آشپزخانه استفاده کنید و برای مدت طولانی از آن استفاده کنید.یک آشپز خوب همیشه در یک آشپزخانه زیبا و مناسب آشپزی می کند،

آشپزخانه زیبا نظر همه را به خود جلب می کند و دکوراسیون منزل را زیبا و شیک می کند، پس در طراحی دکوراسیون زیبا برای خانه بیشتر به آشپزخانه توجه کنید. ترازوی آشپزخانه نیز یکی از ابزارهای مفید و کاربردی در دکوراسیون منزل است.

انواع مدل های ترازوی دیجیتال آشپزخانه

ترازوی دیجیتال

این مدل ترازو دارای نمایشگر دیجیتال بوده و در هنگام توزین میزان وزن را به صورت عددی بر روی نمایشگر خود نشان می دهد.این مدل دستگاه ها ظرفیت و دقت بیشتری نسبت به نوع عقربه ای دارند و معمولاً بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

ترازوی عقربه ای

این مدل ترازو نیز وزن را بر اساس حرکت بازوهای او هنگام وزن کردن نشان می دهد. ضمناً این ترازوها نسبت به فرم دیجیتالی خود قیمت کمتری دارند و در گذشته بیشتر از این مدل ترازو استفاده می شد اما به تدریج جایگزین آن شد. به یک نوع ترازوی دیجیتال آشپزخانه داده شده است.

بهترین مارک و مدل ترازوی دیجیتال آشپزخانه کدام است؟

 • مارک کمری Camry
  مارک پارس خزر Pars Khazar
 • مارک فلر (Feller)
 • مارک هایتک (Hi-tec)
 • مارک متئو (Matheo)
 • مارک تفال (Tefal)

بهترین مدل ترازوی دیجیتال آشپزخانه

 • ترازو آشپزخانه الکترونیک مدل SF-400
 • آشپزخانه کمری مدل 4350
 • ترازوی دیجیتال همیلتون مدل SH-226
 • ترازوی آشپزخانه ها‌ی‌تک مدل HI-KS22
 • ترازو آشپزخانه کمری مدل 4150

راهنمای خرید ترازوی دیجیتال آشپزخانه

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه

برای شروع اولین نکته برای خرید ترازوی دیجیتال آشپزخانه می توانید مشخصات فنی مدل های مختلف ترازو را با هم مقایسه کنید و بر اساس قیمت و کیفیت ترازو بر اساس نکات کلیدی مرتبط با محصول، انتخاب رضایت بخشی داشته باشید. هنگام خرید ترازو آشپزخانه، جنس، اندازه و وزن بدنه ترازو، داشتن صفحه دیجیتال و دقت اندازه گیری بسیار مهم است.

همچنین در مدل های پیشرفته تر می توان واحدهای اندازه گیری را تنظیم کرد که در مواقع نیاز مفید است. ویژگی مهم دیگری که باید در نظر بگیرید حداکثر وزنی است که ترازو شما می تواند اندازه گیری کند. با مقایسه و بررسی این ویژگی ها می توانید به راحتی و به صرفه خرید کنید.

ترازوی آنالوگ یا دیجیتال

اولین چیزی که قبل از خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه باید به آن توجه کرد این است که ترازو دیجیتال یا آنالوگ بخریم؟ ترازوی آنالوگ یا مکانیکی دارای یک فنر داخلی است که از یک بازوی چرخان برای نمایش وزن بر روی صفحه کالیبراسیون استفاده می کند. این ترازوها معمولا ظرف یا سینی بزرگتری دارند و برای اندازه گیری مقادیر زیاد و زیاد انتخاب بهتری هستند. در حالی که دقت آنها قابل قبول است، اما به اندازه مدل های دیجیتال دقیق نیستند.

ترازوهای دیجیتال با باتری کار می کنند و وزن را روی نمایشگر دیجیتال نشان می دهند. برخی از مدل های دیجیتال نیز دارای ویژگی های خاص تری هستند. برای مثال برخی از آنها قابلیت ذخیره اطلاعات را دارند. امروزه از ترازوی دیجیتال بیشتر در آشپزخانه ها استفاده می شود

اکثر ترازوها به اندازه کافی برای اندازه گیری وزن مواد غذایی دقیق هستند و استفاده از آنها آسان است. اگر به دنبال ترازویی هستید که بسیار ساده باشد و نیازی به تنظیمات خاصی نداشته باشد و نیازی به تعویض باتری نباشد، ترازو آنالوگ را انتخاب کنید. با این حال، اگر مقیاسی می خواهید که خواندن راحت تر و دقیق تر باشد، ترازوی دیجیتال انتخاب بهتری است.

خطای دستگاه

در نظر داشته باشید که خطای این دستگاه حدود 1 گرم است، اگر هدف شما از وزن کردن غذا با ترازو رسیدن به اندازه بسیار دقیق برای تهیه غذاها و دسرهای حساس است یا به هر دلیل دیگری نیاز به عدد دقیق برای اندازه گیری خود دارید. غذا، شما باید این مدل را بدون توجه به مقیاس آشپزخانه خریداری کنید.

اندازه‌ ترازو

با توجه به اینکه امروزه از وسایل زیادی در آشپزخانه استفاده می شود، معمولا آشپزخانه ها با فضای محدودی مواجه هستند. بنابراین بهتر است ترازو انتخابی شما به اصطلاح فشرده باشد تا فضای کمتری را اشغال کند. از طرفی از آنجایی که ترازو معمولاً نیاز به دست داشتن دارد و اغلب روی میز یا کابینت قرار می گیرد، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که طراحی شیکی داشته باشد و به زیبایی آشپزخانه شما بیفزاید.

قیمت ترازوی دیجیتال آشپزخانه

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که در هنگام خرید ترازو آشپزخانه باید به آن توجه کرد، قیمت محصول است. عوامل زیادی وجود دارد که قیمت ترازوی دیجیتال آشپزخانه را تعیین می کند. برند یا سازنده، دقت اندازه گیری، نوع ترازو و طراحی آن از جمله این عوامل تعیین کننده هستند

اندازه‌ گیری دقیق

دقت اندازه گیری یا خطای اندازه گیری تفاوت احتمالی بین مقدار واقعی وزن چیزی است که اندازه گیری می کنید و مقدار وزنی که ترازو نشان می دهد. مقیاس های مختلف دقت اندازه گیری متفاوتی دارند.

خطای اندازه گیری در برخی از مدل ها چند دهم است و مدل هایی وجود دارند که خطای آنها تا 50 گرم و بیشتر است. اگر دقت اندازه گیری برای شما مهم است، به مواردی که سازندگان در هنگام خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه از آن به عنوان دقت اندازه گیری یاد می کنند توجه کنید.

نگهدارنده ظرف

اندازه سطح و ظرفیت ظرف متفاوت است. معمولاً بهتر است مقیاسی انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشد تا انواع مختلف غذا را اندازه گیری کند.

همچنین خوب است ظرفی با ظرفی داشته باشید که برای اندازه گیری مواد غذایی مرطوب و خشک در آن قرار دهید تا به پوسته های رطوبت آنها آسیبی وارد نشود و سطح آن آلوده نشود. فقط مطمئن شوید که ظرف قابل جدا شدن است تا بتوانید به راحتی آن را بشویید و تمیز کنید.

واحدی اندازه‌گیری

در واقع به واحد وزنی که یک ترازو می تواند اندازه گیری کند اشاره دارد. به عنوان مثال، برخی از ترازوها وزن را بر حسب گرم اندازه گیری می کنند، در حالی که برخی از ترازوهای دیجیتالی قابلیت اندازه گیری وزن را بر حسب گرم و اونس دارند. توجه داشته باشید که ترازوهای مکانیکی معمولاً فقط بر حسب گرم یا کیلوگرم اندازه گیری می شوند.

حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری

برای اینکه بفهمید ترازو شما به چه ظرفیت و حساسیتی نیاز دارد، باید نوع و مقدار غذایی را که به احتمال زیاد اندازه گیری می کنید در نظر بگیرید. برخی از فلس ها بسیار حساس هستند و برای غذاهای سبک مانند ادویه و مغزها تا حدود 500 گرم مناسب هستند.

برخی از مدل ها تا 10 کیلوگرم ظرفیت اندازه گیری دارند و برای اندازه گیری غذاهای بزرگتر و سنگین تر مانند گوشت مناسب هستند. بنابراین، قبل از خرید ترازو دیجیتال آشپزخانه، توجه داشته باشید که از آن برای چه استفاده می کنید و توجه به حداکثر ظرفیت قابل اندازه گیری اعلام شده توسط سازنده را فراموش نکنید.

امکانات جانبی ترازو آشپزخانه دیجیتال

ترازوهای دیجیتال ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند که بسته به هدف شما از استفاده از ترازو دیجیتال می تواند برای شما مفید باشد. یکی از این امکان ها تغییر توانایی اندازه گیری از یک واحد به واحد دیگر است که قبلا به آن اشاره کردیم. مزیت دیگر برخی از مدل ها این است که می توان آنها را ریست کرد و به راحتی می توانید موادی را که می خواهید اضافه کنید وزن کنید.

برخی حافظه داخلی دارند و آخرین اندازه گیری های شما را ذخیره می کنند. برخی از مدل ها حتی دارای تایمر و آلارم هستند. این قابلیت در مواقعی که نیاز به خوردن یا اضافه کردن به غذاها در ساعات خاصی دارید برای شما کار می کند و اجازه نمی دهد غذای خود را فراموش کنید!

لیست قیمت و خرید ترازوی دیجیتال آشپزخانه

1. ترازو آشپزخانه کمری مدل 4150

بهترین ترازو آشپزخانه

عالی بود و ظاهرش حتی از تصویری که توی سایت بود شکیل تر و باکیفیت تر بود برای مادرم خریدم چند هفته پیش و راضی هستن. دقیقه و ظرفی که همراهش ارسال میشه هم با کیفیت هستش

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه نسبت به قیمت عالی بدنه استیل و از مغازه ارزانتر دقیق و به موقع به دستم رسید خیلی دقیق و عالی بود برا جهیزیه خریدم.قیمتش پایینتر از بازار بود و چند بار تستش کردم. راضیم از خریدم

بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه

من که خریدم روی آن خَش داشت انگار ۱۰۰ بار با سیم ظرف شویی روی آن کشیدن و باتری هم نداشت. متاسفانه بعد از خرید و ارسال متوجه ایراد قطعی پیاپی مدار بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه شدم و کالا خریداری شده زمان تعویض ۷ روزه هم نداشت.

یک محصول دیگر فرستاده شده.اونی که تو عکس بود چهار دکمه بود که خودم هم ازش دارم،ولی اینی که فرستادن یه مدل دیگه ش هست،دو دکمه است و فرق داره.امیدوارم کیفیت و کاراییش فرقی نداشته باشه.

ولی از اینکه از اسپیتا خریدم راضی نیستم،میخواستم همزن هم بخرم ولی دیگه ازش خرید اینجور وسایل رو انجام نمیدم،فقط به درد خرید شوینده و مواد خوراکی میخوره.عکس محصول سفارش داده شده و دریافت شده رو هم گذاشتم

بهترین مارک ترازو آشپزخانه

وزن مناسب هستش و دقت خوبی دارد. جنسش خوب است و قابل قبول. من که راضی هستم با اینکه نوشته دو تا باطری نیم قلم هم همراه بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه هست ولی نبود باطری قیمتی نداره که خودتونو دزد میکنید.

در کل از خریدم راضی بودم، ارزششو داشت. الانم که دارم این نظر و می نویسم 40 روزی هست دارم ازش استفاده می کنم و هیچ گونه من رو اذیت نکرده، راضی ام ، هم اونس داره و هم گرم، دقتش خوبه

ترازوی دیجیتال آشپزخانه

این ترازو نیاز به تعریف نداره همه چیش عالیه من خیلی از اندازش خوشم اومد خیلی زیباست اما متاسفانه برام مات فرستادن که دیگه انقد این اواخر بخاطر بی نظمیای اسپیتامن کالا مرجوع کردم کلافه شدم و دیگه مرجوعی نکردم

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه از نظر قیافه خوب کوچیکه ولی به نظرم شبکه ومن برای جهاز خریدم هنوز استفاده ای نکردم ک بگم اختلاف در اندازه گیری وجود داره ولی فکر کنم در این رنج قیمتی همه ترازو ها این مشکل رو دارند

بهترین ترازوی آشپزخانه

صفحش نور دارد برای جهیزیه خریدم تست کردن دقیق بود ترازوی خوبیه فقط اندازه ۷۰ گرم خطا داره ولی خب کار راه اندازه تا زمانی که باطری در نیاد، درجه حرارت درست نشون نمیده وقتی هم نشون میده، دمای کف بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه رو نشون میده، نه دمای وسیله داخل ظرف رو

چن باری استفاده کردم دقیق هست حتی ۲ گرمم نشون میده جنسش استیله خیلی مقاوم نیست ظریفه عالیه از همه نظر خوبه، هیچ مشکل خاصی نداشتیم.. دقیق هست.. و فعلا چند ماهه کار کردیم و هیچ مشکلی نداشتیم خیلی خوبه.. فقط تا پنج کیلو میشه وزن کرد..

بهترین مارک ترازو آشپزخانه نی نی سایت

ترازوی خوبی و دقت مناسبی دارد، برای مادرم گرفتم تنها اشکالش این بود که تا 5 کیلو بیشتر اندازه نمی گیره و میتونست تا 10 کیلو هم باشه که عالی میشد. ممنونم

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه خوبیه. خیلی دقیقه. کیفیت این کاسه ای که روشه خیلی بالاست. دوستم یه دونه واسه قهوه فروشی گرفته بود راضی بود منم اینو واسه خونه گرفتم. کیفیتش دقیقا همونه. فقط باطری توش نیست خودتون باید بخرید

بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه نی نی سایت

بهترین مارک ترازوی آشپزخانه من تازه گرفتم برا جهاز دقیق اندازه می‌کنه طلا رو به گرم کاملا درست وزن کرد . با دقت زیاد میتونید وزن ها رو اندازه بگیرید و آشپزی کنید. سریع تمیز میشه و خیالتون از ضربه و … راحته.

خیلی خوبه قیمتش هم مناسبه. من با 2 تا ترازوی دیگه هم چک کردم دقتش خوب بود. تایمر هم داره واسه تایم گرفتن در آشپزخانه. خیلی عالیه بسیار دقیق و‌ و زیبا توصیه میکنم حتما بخرید

ترازوی آشپزخانه ایرانی

بنظرم خوب میاد . تا الان که خوب بوده. سبک ، جمع و جور کاربردی، فقط دو نوع mode داره بزارید روی گرم بعد وزن کنید برای قیمت پایین خیلی خوبه و دقیقه‌. باتری‌ای که توش بود بعد از یه هفته استفاده از کار افتاد.

سلام با اطمینان میگم که بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه کاملا دقیق بود ، چون به روش های مختلف تستش کردم حتی طلا هم وزن کردم خیی عالیه

خیلی وقتا توی خونه لازم میشه و بودنش خیلی خوبه. مثلا برای وزن کردن مواد آشپزی و … خیلی خوبه رنگ سفید صدفی دقت مناسبی دارد (البته در حد ترازو آشپز خونه ، نه برای اندازه گیری طلا و این مدل چیز های خیلی حساس ) به قول یکی از دوستان فوت کنید به صفحه هم اندازه میگیره(نیرو وارد میشه به صفحه بخاطر همون) نسبت به قیمت جنس خوبی داره

ترازو آشپزخانه کمری مدل 4150

مشخصات
ابعاد: 22 × 22 × 14 میلی‌متر
وزن: 613 کیلوگرم
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
دقت اندازه‌گیری (خطا): 1 گرم
قابلیت اندازه‌گیری: کیلوگرم – اونس
نحوه تنظیم: اتوماتیک
دستگاه نمایش وضعیت: نمایشگر LCD

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

2. ترازو آشپزخانه الکترونیک مدل SF-400 ظرفیت 10 کیلوگرم

ترازو آشپزخانه ایرانی

کیفیت نسبت به قیمت خوبه و انتظار یه بدنه با کیفیت نداشته باشین. روی میز کمی لق میزد که زیر یکی از پایه ها چسب زدن و تراز شد. ولی از سنجش رضایت دارم و چند بار تست کردم و او کی بود در حد یک گرم

به نسبت قیمتش خوبه ، من قبلا یه مارک دیگه داشتم که حس میکنم اون دقیق تر بود ولی اینم کار راه اندازه

نسبت به قیمتش عالیه و اینکه میشه صفر کرد بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه رو بعد از گذاشتن ظرف به نظرم نکته مثبت شه راضیم خیلی خوبه شاید فقط ۱ الی ۲ گرم اشتباه کنه. نسبتا دقیقه.

ترازو آشپزخانه یونیک اسپیتا

صد در صد دقیق نیست ولی با توجه به قیمتش ارزش خرید نداره، من هرچیزی رو حداقل 2 تا 3 بار وزن میکنم که مطمئن شم

کاراییش خوبه اگه ازش مراقبت کنی خوب است کار میکنه من یک ساله ازش استفاده میکنم

خسته نباشید الان به دستم رسید بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه و گوشی رو تست کردم وزنش رو که عالی و دقیق نشون داد وزنشو تشکر ازتون

ترازوی آشپزخانه sf-400 نی نی سایت

برای خونه گرفتم. دقیق وزن میکنه از ۶ گرم تا ۱۰ کیلو رو میتونه محاسبه کنه. قیمتش و جنسش خوبه

بسته بندی خیلی مطمئن و خوبی داشت ممنون واقعا. دو تا باطری نو همراهش بود. کاملا دقیق است. صد بار امتحانش کردم خیلی دقیقه. از همه جا هم ارزونتره من ۸۸ خریدم توی مغازه ۱۵۰ کمتر نمیدن

بهترین برند ترازوی آشپزخانه

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه نمیدونم واقعا تا ۱۰ کیلو رو وزن میکنه یا نه چون خیلی ظریفه. اما برای آشپزی استفاده میکنم خیلی خوبه

بهترین مارک ترازوی دیجیتال وزن با تردید سفارش دادم ولی دقتش عالیه تست کردم فقط جنس بدنه جالب نیست ولی در کل ارزش خرید داره.

من دو عدد از این ترازو خریدم. از نظر درستی (accuracy) و دقت (precision) در حد کارهای آشپزخانه قابل قبول است. حساسیت (sensitivity) کمی پایین است و نمی‌تواند ۳ یا ۴ گرم را اندازه بگیرد.

ترازو دیجیتال آشپزخانه اسپیتا

قطر کفه‌ی هر دو دست‌گاه به طوری که در عکس می‌بینید با هم ۵ میلی‌متر فرق دارند که از نظر کارکرد مشکلی محسوب نمی‌شود. فقط تعجب کردم که هر دو یک مدل هستند ولی مشخصات ابعادی‌شان فرق دارد.

بدنه‌ی دست‌گاه کمی اعوجاج دارد و روی سطح درست نمی‌نشیند. برای همین پولکی به ضخامت یک میلی‌متر را به یکی از پایه‌های هر دو ترازو چسباندم و تراز شد. پیش‌نهاد می‌کنم بیش از ۳ کیلوگرم را با آن وزن نکنید تا مدت‌ها برای‌تان کار کند.

ترازو دیجیتال یونیک اسپیتا

قیمت ترازو دیجیتال آشپزخانه جنس بسیار بی کیفیتی است البته در حد قیمتی که پرداخت می شود در ضمن اگر مارک مناسبی سراغ دارید بهتره سراغ آن بروید

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه بسته بندی دستگاه فاقد پلمپ و یا شیرینک بود و بعد از قرار دادن باتری و روشن کردن آن نمایشگر دیجیتال دستگاه عدد یکان را نشان نمی‌داد. به نظر می‌رسد

این دستگاه قبلاً برای مشتری دیگری ارسال ولی بدلیل ایراد موجود مرجوع گردیده و مجددا برای بنده ارسال گردیده بود . به ناچار دستگاه مرجوع کردید.. از شرکت اسپیتا بخاطر تسریع در مرجوع نمودن دستگاه تشکر میگردد .

ترازوی آشپزخانه چه مارکی خوبه نی نی سایت

با توجه به قیمت ارزش خرید داره …فقط کمی جنس بدنه ضعیفه که اونم چندان اهمیت نداره چون کاری که باید انجام بده رو میده کاش توی مشخصات وسیله دقت اندازه گیری رو هم درج کنید. دقت این بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه ۵ گرم است

بسیار دقیق هستش حتی با ترازو های بزرگ دیجیتالی مغازه ها مقایسش کردم یکی بود و یک گرمم اختلاف نداشت و عالی بود حتما بخرید

قیمت ترازوی آشپزخانه یونیک

جنس پلاستیکش مشخصه ارزونه. ولی نسبت به قیمتش خیلی خوبه. اونجور نیست تو ذوق بزنه. خيلي مناسب است قیمتش و خودش هم بنظر مياد دقيق باشه راستش هر چيزي رو باهاش وزن كردم كمتر از ادعاي روي بسته اش بود مثلا ماكاروني، حلوا ارده، الان فهمیدم همه كم فروشي مي كنند??? ؛؛؛. بهرحال شك نكن بخورش!! لازمت ميشه

از کیفیت و دقتش راضی بودم من برای کار های خانگی گرفتم ولی خیلی جاهای دیگه هم بدرد خورد جنسش یه خورده تو ذوق میزنه ولی کاربردی. هرچی پول بدی آش میخوری

ترازو آشپزخانه اسپیتا

ترازوی مناسبی هست اما دقت کنید که وسیله ای که وزن می کنید کمتر از 8 یا 7 کیلو باشه که امکان شکستن و ترک برداشتن بدنه پلاستیکی اون هست. و اگر سر ترازوی اون شیشه ای بود خیلی بهتر میشد.هر ترازویی درصد خطا داره. با توجه ب قیمت بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه هم انتظار یک چیز خیلی خفن نداشته باشید اما در کل کار راه بندازه و برای مصرف آشپزخانه مناسبه

با توجه به خوندن کامنتها قبل از خرید از ضعف بدنه اطلاع داشتم ولی خب برای کاربردی که من لازم دارم مناسب و تقریبا با اختلاف دو تا سه گرم خوب بود

ترازوی آشپزخانه یونیک

نمیدونم بگم خوبه یا نه ولی وقتی دستم رسید کار نمی‌کرد بازش کردم سیمش قطع بود وصل کردم خوب شد فعلا کار میکنه واقعا خوبه هم خودش و هم قیمتش من امتحان کردم دقیق هم هست

من برای کار رزین خرید و باهاش رزین ترکیب کردم خیلی خوب شد و رزین نه داغ شد و نه شل موند با توجه به قیمتش یک محصول کار راه اندازه و کیفیت ساخت دستگاه خوب نیست. در کل پیشنهاد میکنم

ترازوی دیجیتال آشپزخانه اسپیتا

واقعا خوبه من تا استفادهی زیادم 2 کیلو گرمه و خیلی خوب جواب میده جنس پلاستیک ضعیفه بنظرم 10 کیلو بزاریم میشکنه از لحاظ جنس و ظاهر تعریفی نداره اما با قیمتی که میخورید وقتی که داره کارتون رو راه میندازه

ترازوی آشپزخانه ارزان اونی من میخواستم و سفارش دادم با اینی که برام ارسال کردن کاملا متفاوت بود بعد چراغ سبز اصلا نداره

قیمت بهترین ترازوی آشپزخانه

خیلی استفاده نکردم.فقط سعی کردم دقت توزین رو ارزیابی کنم که با یک پاکت پلاستیکی شیر انجام دادم و به نظر عملکرد مناسبی داشت

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه تا ۱۰کیلو میکشه کاملا هم دقیقه دقیقه من که واقعا راضیم برای رژیم غذایی بیشتر کاربرد داره من واسه باشگام خریدم میزان غذای مصرفی رو اندازه میگیرم تا یک گرم نشون میده

ترازوی آشپزخانه پارس خزر خوبه

چیزی که قصد سنجشش رو دارید دقیقا باید وسط صفحه تنظیم کنید تا وزن دقیق تری رو ثبت کنه

راضی ام اینکه چقدر دقیق اندازه میگیره رو نمیدونم ولی در کل همه بسته بندیش خوب بود هم سالم بود و دوتا باتری هم همراهش داشت

ترازوی معمولی است و تا ۵ کیلوگرم وزن را اندازه گیری می کند اختلاف اندازه گیریش هم حدودا ۲ گرم هست جنس بدنه اش معمولی و دکمه هاش هم ساده اگر میتوانید یک جنس بهتر تهیه کنید

ترازوی آشپزخانه دیجیتالی

سلام‌من سفارش دادم خیلی هم راضی بود بسیار عالی قیمتشم خیلی خوب بود تشکر
جنسش خوب بود.داخلش باتری هم داشت .با دوتا ترازو دیگه هم تست کردم زیر یه گرم خطا داشت.فقط کارتونش از بین رفته بود.اونم مهم نیست

بهترین ترازوی دیجیتال ایرانی بجای ده کیلویی ۵ کیلویی فرستادن اصلا خوب نبود خریدشو توصیه نمیکنم برای مرجوعی هم مامور مرجوع نمیاد ببره

ترازو آشپزخانه الکترونیک مدل SF-400 ظرفیت 10 کیلوگرم

مشخصات
ابعاد: 230x170x40 میلی‌متر
وزن: 0.290 کیلوگرم
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 10 کیلوگرم
دقت اندازه‌گیری (خطا): 1 گرم
قابلیت اندازه‌گیری: اونس – گرم
نحوه تنظیم: اتوماتیک
امکانات قابل تنظیم: تنظیم صفر
دستگاه نمایش وضعیت: نمایشگر LCD

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

3. ترازو آشپزخانه هایتک مدل HI-KS22

بهترین ترازوی دیجیتال ایرانی

با سلام من این ترازو 20 اردیبهشت سال 1396 با قیمت فقط 172 هزار تومان از اسپیتا تهیه کردم جدا از قیمت فضایی افزایش یافته ازش راضیم نقصی ندیدیم و هنوز دقیق است با تشکر

دو ماهه که استفاده میکنم از یه جای دیگه گرونتر خریدم خیلی دقیقه و کیفیت ساختش عالیه هرکی میبینه میگه از کجا خریدی اصالت برندش کانادایی هستش امکانات خوبی ام داره

قیمت ترازو آشپزخانه اسپیتا

ترازوی شیک کوچکی هست،قیمتش خیلی بالا هستش،میخواستم فقط به خاطر قیمتش عودت بدم،اما یک هفته ازش گذشته بود نشد.

باسلام من الان چند سال این ترازو رو دارم از هر لحاظ عالی و دقیق هم از نظر کیفیت هم کارایی فقط تو شگفت انگیز باشه قیمت مناسب تر میشه

ترازو دیجیتال آشپزخانه

من که از خریدم راضیم واقعا یک بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه تمام عیاره می ارزه براش هزینه کنی ب شدت توصیه میکنم بخونید .خیلی زیبا و کاردرسته.همینکه دیدمش فهمیدم یه کار حرفه ای خریدم.

دکمه ON را باید یکم محکم فشار دهد که روشن بشه.چند ثانیه صفر شدنش طول میکشه ولی اذیت کننده نیست.به دیابتی ها و رژیم ها توصیه میشه .ظرف بزرگ یا بشقاب اگر روش بگذارید دیگه عدد رو میتوانید ببینید.

ترازوی آشپزخانه بهترین

برای همین برای شیرینی پزی و این چیزا خوب نیست.برای من که رژیم دارم و کل غذای هر وعده توی یک کاسه آبگوشت خوری جا میشه خوب و کار راه اندازی.شبکه و همین کوچیک بودنش حسن هم هست.توی یک کشوی کوچولو جا میشه.من راضی ام.

اگه شما هم مثل من تو این قرنطینه از رژیم لاغری یا هر نوع رژیم خاصی پیروی می کنید بنظر من بودن یه ترازوی گرمی لازمه زندگی و رژیم تونه من تو این سه روزی ک ب هر بهونه ای از بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه استفاده میکنم بیشتر از خریدم راضی میشم

ترازو اسپیتا آشپزخانه

به نظر من برای من ک خیلی کاربردی بود و حتی از قیمتیم ک پرداختم پشیمون نشدم خیلیا با دکمه آنش مشکل داشتن ولی من مشکلی ندیدم همه چی عالیه از کانتینر متشکرم تا الان اسپیتا من و ناامید نکرده از این ب بعدم امیدوارم وضع ب همین منوال بگذره

دوستان این یک ترازوی بسیار حرفه ای هست و گران بودنش هم به همین دلیل است. شما میتونین کالری، کربوهیدرات، چربی و… مواد غذایی تون رو با این ترازو بدست بیارین. که خب ترازو های ارزون قیمت این آپشن رو ندارن. ترازو کاملا لمسی است و فقط دکمه ی آتش فیزیکیه. در کل خیلی ترازوی حرفه ای و خوبیه. و کاملا مناسب بدن ساز هاست

قیمت ترازو دیجیتال آشپزخانه

در کل خیلی چیز بدی نیستی ولی بهتر از این هم میتونست باشه در مقایسه با قیمتش و اینکه برای اندازه گرفتن کالری باید کد های دفترچه رو وارد کنی که یکم وقت گیره

محصولات های تک کیفیت خوبی دارن من بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه وزن انسان رو ۵ ساله دارم اینم تازه خریدم راضی ام.

خیلی راضی هستم از خریدم و کیفیت خیلی خوبی داره. جنسش شیشه ای یک دست هستش و راحت با دستمال تمیز میشه. یه دفترچه داره توش کد همه مدل غذایی هست

بهترین برند ترازو

که اون کد رو وارد کنید مقدار غذایی که روی ترازو گذاشت رو بهتون میگه چقدر پروتئین و فیبر و چربی و کربوهیدرات توش هست. تنها نقطه ضعفش اینه که بک لایت نداره و اینکه خیلی زود خاموش میشه بنظرم باید بعد پنج دقیقه خاموش بشه نه ۱ دقیقه.

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه خوبیه و بدرد من که میخوام وزن کم کنم میخوره. البته جای اراده توی وزن کم کردن رو نمیگیره

ترازو آشپزخانه هایتک مدل HI-KS22

مشخصات
ابعاد: 17 × 157 × 224 میلی‌متر
وزن: 0.554 کیلوگرم
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
دقت اندازه‌گیری (خطا): 1 گرم

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

4. ترازو آشپزخانه کمری مدل 4350

بهترین مارک ترازو آشپزخانه نی نی سایت

حدود ۷ ماهی میشه خریدمش و تقریبا هر روز دارم استفاده میکنم.تاحالا مورد بدی ندیدم.جنسش خوبه و شکل زیبایی دارد

از این مارک قبلا داشتم خیلی خوب بود خراب شد و اینو گرفتم به همون اندازه هم راضیم البته ترازوی قبلیم باتری کتابی میخورد و خیلی دیر تعویض میکردم این ترازو دو تا باتری قلمی میخوره که البته مشکلی نداشته و به همون اندازه و زمان داره کار می‌کنه ،من برای کارهای شیرینی پزی ازش استفاده میکنم و خوبه

به کارم اومد پیشنهاد میکنم بگیرین حتما ظرف استیل بزرگی که داره با کیفیت و من راضی بودم

ترازوی آشپزخانه چه مارکی خوبه نی نی سایت

سلام. من این بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه رو ۴ سال پیش خریدم و تا الان دارم ازش استفاده میکنم. خوب و دقیقه، من که راضی هستم

مرسی ار فروشنده روژان شاپ ، ترازو کاملا سالم و وزن کشی دقیق ، زیبا ،من به قیمت ۴۳۰ خریدم که نسبت به فروشگاه های دیگه قیمتش عالی بود مرسی

ترازو پلمپ بود.بدون هیچ گونه خط و خش.من از خریدش اصلا پشیمون نیستم. برای جهیزیه گرفتم فقط یبار تستش کردم تا ببینم سالمه یا نه ولی دقیق بود

بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه نی نی سایت

من سه تا ازش خریدم.هر بار برای یک نفر.هر سه تاشون هم راضی بودن.کار راه اندازه

خوب و کاربردی هست،کاش تا ده کیلو رو وزن میکرد،ولی همین هم کارم رو راه میندازه به نظرم زیبا و کاربردی،دقتش خوبه و همینطور که نوشتن دقتش 1 گرمه

بنظرم نسبت ب قیمتش مناسبه اگر جنس خود بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه استیل بود ک خیلی بهتر بود اما خیلی دقیق و ظریفه من بیرون تهیه کردم و ظریف و زیبا

ترازوی آشپزخانه sf-400 نی نی سایت

خیلی خوبه ولی قیمتش بالاست اگه قیمت براتون مهم نیست پیشنهاد میکنم بخرید چون کیفیت خوبی داره

من خیلی از خریدم راضیم به همه توصیه میکنم برای آشپزخانه فوق‌العاده است. کارکرد خوب تا ۵ کیلو رو راحت وزن میشه کرد. کاسه همراهش بسیار کاربردی

از نظر قیمت نسبت به بازار ارزان تر هست کار باهاش راحته ظاهرش ساده است اما در عین حال شیک و زیباست بخاطر رنگ و‌جنسش راحت توی آشپزخانه با همه چیز ست میشه

بهترین مارک ترازوی دیجیتال آشپزخانه

ظاهرا خوبه. دیگه از باطنش خبر ندارم ولی باطری نداشت ک امتحان کنم. خیلی خوبه من از خریدم راضیم ، رنگ استیلش رو خریدم ، تو تخفیف خریدمش

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه مناسب کارای شیرینی پزی خانگی با تحمل بار پنج کیلو یک گرم اختلاف جرم ، برای کیک و شیرینی پزی خوبه بخصوص ظرف استیل که میشه تو همون ظرف خامه و مواد رو مخلوط ، و منتقل به فریز کرد زود سرد میشه ایده عاله برای مرنگ

عالی بود حتما توصیه میکنم برای خریدش هم کیفیت بالای استیل و هم دقت بالای ترازو

ترازوی آشپزخانه چه مارکی خوبه

خیلی خوبه برای اندازه گیری خطا میده و کاراتون رو راه میندازه توصیه میکنم بخرید من با تخفیف چند ماه پیش خریدم و هنوز به خوبی کار میکنه

من فقط یکباره استفاده کردم و خوب بوده با استفاده ی بیشتر میتونم نظر بهتری بدم

من یکی دوبار ازش استفاده کردم راضی بودم از نظر ظاهری هم خیلی خوبه..تنها بدیش اینه ک رد اثر انگشت روی بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه میمونه همون لحظه باید تمیزش کرد

بهترین مارک خردکن برقی نی نی سایت

بعد از مدتی که دارم از آن استفاده می کنم، از دقت آن کم نشده است. از آن راضی هستم.

عالی است و خرید آن را توصیه میکنم ، کار با آن راحت و دقیق است کیفیت خوبی داره و دقیقه و البته بنظرم میتونست کمی ارزونتر باشه

برای ترازوی آشپزخانه خیلی خوب ‌و کار راه اندازه جنسش استیله و مقاوم من خیلی راضیم

ترازو عقربه ای نی نی سایت

من ازش خیلی راضی هستم. هم کارش دقیقه هم جنسش عالیه هم شیکه. عالی و کاربردی

من دوتا از این مدل سفارش دادم یکیش همین بود اما یکی دیگر اصلا مارکس هک نشده بود

خوبه جنس خوبی داره ، فقط سایزش کوچک تر از اونیه که تو عکس بنظر میرسه!

ترازوی آشپزخانه خرید اینترنتی

برای جهیزیه دخترم خریدم و راضی بودم. اگر ظاهر جنس براتون اهمیت نداره بگردین ارزانتر و با همین کیفیت رو تو دیجی پیدا میکنید. خودم ترازوی محک رو با یک سوم قیمت این خریدم و بسیار راضیم

خیلی شیکه کیفیت ساختش خوبه جنس‌ بدنه خوبی داره دقت بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه تا وزن کم هم خوبه

یه هفته استفاده کرد تقریبا چند گرم در حد یکی دو گرم خطا داره ولی مشکل دیگ نداشت

بهترین مارک ترازوی آشپزخانه

کیفیت استیل عالی بود ،و خیلی دقیق اندازه گیری می‌کرد.و با چند بار تکرار عدد مشترک نشان می‌داد و دقیق بود

برای جهیزیه گرفتم.این برند رو خودمون سالهاست داریم و راضی هستیم.امیدوارم دقتش به خوبی قبل باشه

عالی عالی عالی. به نظرم بهترین مدل بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه میان مدل های موجود همین هست. کاملا مناسب رستوران داران. کاسه هم جهت وزن مواد اولیه مثل پنیر پیتزا داراست.

ترازو آشپزخانه نی نی سایت

خیلی خوبه با دوامه و دقیقه فقط به خاطر استیل بودن بدنش جای انگشت میمونه روش که اونم خیلی چیز مهمی نیست پیشنهاد میکنم

بهترین ترازوی دیجیتال آشپزخانه خوبی هست و صفحه نمایش بزرگی داره که راحت میشه عدد رو خوند.بسیار دقیق هم هست.

ترازو آشپزخانه کمری مدل 4350

مشخصات
ابعاد: 24 × 21 × 13 میلی‌متر
وزن: 0.5 کیلوگرم
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
دقت اندازه‌گیری (خطا): 1 گرم
قابلیت اندازه‌گیری: اونس – گرم
نحوه تنظیم: اتوماتیک
امکانات قابل تنظیم: تنظیم صفر
دستگاه نمایش وضعیت: نمایشگر LCD

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

5. ترازو دیجیتال همیلتون مدل SH-226

ترازو دیجیتال همیلتون مدل SH-226

مشخصات
وزن: 1 کیلوگرم
حداکثر ظرفیت قابل اندازه‌گیری: 5 کیلوگرم
دقت اندازه‌گیری (خطا): 1 گرم
قابلیت اندازه‌گیری: اونس – گرم – پوند
نحوه تنظیم: دستی – اتوماتیک
امکانات قابل تنظیم: تنظیم صفر
دستگاه نمایش وضعیت: نمایشگر LCD

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *