خرید 13 مدل بهترین هیتر برقی کم مصرف فن دار 1402

بهترین هیتر برقی کم مصرف فن دار کدام است؟ موضوع این مقاله معرفی پرفروش ترین مدلهای بازار است، برای خرید حتما نکاتی که در این مطلب گردآوری شده اند را مطالعه فرمایید تا انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید.

هیتر برقی چیست؟

هیتر برقی وسیله ای است شبیه بخاری برقی که با اتصال به برق گرما تولید می کند. بخاری مجهز به فن بوده و می توان از آن به عنوان فن هوای گرم استفاده کرد.

برای جلوگیری از افزایش سرسام آور قبض های برق، بخاری های دارای حالت های صرفه‌جویی در مصرف انرژی، ترموستات‌های قابل تنظیم و تایمرهای قابل برنامه‌ریزی هستند تا مصرف انرژی را به حداقل برسانند و به صرفه‌جویی در هزینه کمک کنند.

در ادامه در قسمت راهنمای خرید، نکاتی را در اختیار شما قرار می دهیم که در هنگام خرید باید به آنها توجه کنید تا مصرف برق خود را کاهش دهید.

مزیت خرید بهترین هیتر برقی چیست؟

شاید فکر کنید با وجود تنوع زیاد بخاری گازی و برقی ها و سایر وسایل گرمایشی، دیگر نیازی به این دستگاه ندارید. اما باید بگوییم که کاملا در اشتباه هستید.

گذشته از این که ممکن است نتوانید همیشه از گاز استفاده کنید و یا بخاری ها به دلیل سردی بیش از حد محیط نتوانند محیط را گرم کنند، هیتر های فن دار مزایایی نسبت به بخاری های گازی و برقی دارند:

  • شما می توانید از بهترین هیتر برقی در هر جایی که برق وجود دارد. بدون نیاز به راه اندازی خاصی استفاده کنید
  • قابل حمل بودن آنها باعث می شود تا در هر مکانی که بخواهید قرار گیرد.
  • محیط را آلوده نمی کند و برای محیط هایی مانند منازل، ادارات و گلخانه هایی که به آلودگی حساس هستند مناسب است.

آشنایی با تکنولوژی وسایل گرمایشی

تجهیزات گرمایشی بر اساس سه فناوری تابشی، کانوکشن و باکمک فن گرما را تامین می کنند که با توجه به فضا و نیاز خود می توانید نوع آن را انتخاب کنید. در اینجا توضیح مختصری در مورد هر یک از آنها وجود دارد که به شما کمک زیادی می کند:

فناوری تابشی

فناوری تابشی شامل بخاری هایی است که گرمایش سریع و متمرکز (نقطه ای) را در فضاهای کوچک فراهم می کند. تشعشعات گرم حاصل از طریق لامپ ها یا عناصر گرمایشی به محیط یا افراد منتقل می شود. بخاری های تابشی معمولاً 86 درصد انرژی خود را به تشعشع تبدیل می کنند و برای هر لامپ 400 وات برق مصرف می کنند.

تکنولوژی همرفتی

فن آوری همرفتی شامل بخاری هایی است که معمولاً به طور یکنواخت در سراسر اتاق گرم می شوند. هوای گرم با چگالی کمتر باعث بالا آمدن آن می شود و هوای سرد جای خود را به آن می دهد.

هوای گرم منتقل شده باعث ایجاد گرما در محیط اطراف می شود و به تدریج به دمای محیط می رسد و این چرخه تکرار می شود. بخاری های همرفتی برای مکان هایی که بخاری برای مدت طولانی روشن است مناسب است. این بخاری بی صدا بوده و خطر آتش سوزی کمتری نسبت به بخاری های تابشی دارد.

بهترین هیتر برقی کم مصرف فن دار

بخاری های فن دار

بخاری های فن دار شامل بخاری های مجهز به فن داخلی است که گرمای تولید شده را به بیرون منتقل می کند. وجود فن باعث می شود هوا بهتر حرکت کند و هوا سریعتر گرم شود. بخاری های فن به طور کلی ایمنی خوبی دارند و وجود ترموستات از گرم شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری می کند.

قیمت فن هیتر

قیمت هیتر فن دار بستگی به ویژگی هایی دارد که به شما ارائه می دهد. برندهای مختلف را با قیمت های متفاوت ارائه می دهند.

به عنوان مثال با یا بدون گارانتی نیز باعث تفاوت قیمت می شود.

شما باید بر اساس نیاز خود و ویژگی های هیتر که برایتان مهم است، را انتخاب و خریداری کنید.

قبل از خرید سعی کنید نظرات کاربران هر دستگاه را به دقت بررسی کنید و مزایا و معایب هر برند و مدل را به دقت مطالعه کنید.

راهنمای خرید هیتر برقی

خرید هر وسیله خانگی نیاز به اطلاعات مهمی دارد که می تواند تاثیر زیادی در موفقیت انتخاب محصول مناسب داشته باشد.

هرچه اطلاعات بیشتری در مورد دستگاه مورد نظر داشته باشید، بهتر و بهتر متوجه خواهید شد که چه چیزی می خرید.

هیتر های فن دار نیز از این قاعده مستثنی نیستند، زیرا انواع مختلفی دارند که خرید مناسب برای شما ممکن است گیج کننده باشد.

انتخاب نوع هیتر

اولین چیزی که قبل از خرید باید به خاطر بسپارید نوع فناوری بکار رفته در دستگاه است. به طور کلی، سه نوع تکنولوژی رایج برای بخاری برقی استفاده می شود که در بخش اول به آنها پرداخته ایم.

  • هیترهایی همرفتی به انتقال گرما از طریق محیط کمک می کنند و گرمای یکنواخت ایجاد می کنند و کل محیط را می پوشانند.
  • هیترهایی تابشی سرعت خوبی در گرم کردن فضا دارند، با این تفاوت که بسیاری از نقاطی که در معرض هستند را گرم می کند و در پخش گرما و همگن شدن حرارت در سرتاسر اتاق کارایی چندانی ندارد.
  • هیترهایی که دارای فن هستند، اگرچه در داخل آنها فن هایی دارند که باد را از کنار جسم داغ به محیط پخش می کنند، بسته به قدرت خود می توانند به سرعت محیط را گرم کنند. شما باید بر اساس موقعیت و نیاز خود گزینه مناسب را انتخاب کنید.

عملکرد ترموستات در هیتر

وجود ترموستات یکی از اصلی ترین و مهم ترین ویژگی های هیتر فن دار است. هیتر استاندارد دارای عملکرد ترموستات است.

ترموستات به دستگاه کمک می کند بیش از حد گرم نشود. از آنجایی که گرم شدن می تواند عمر دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد و عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.

ترموستات عمر دستگاه را افزایش می دهد، عملکرد و راحتی را بهبود می بخشد. در هنگام خرید دقت کنید که دستگاهی که انتخاب می کنید دارای ترموستات باشد.

هیتر تایمردار بخرید

اگر هیتر دارای تایمر باشد، می توانید با خیال راحت انتخاب کنید که دستگاه چه زمانی کار کند و سپس دستگاه به طور اتوماتیک خاموش می شود. این کار به افزایش طول عمر تجهیزات و کاهش مصرف برق کمک می کند و استفاده از تجهیزات را ایمن تر می کند.

صدای فن هیتر مهم است

یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید باید بررسی شود صدای دستگاه است. یا مشخصات فنی محصول را مطالعه کنید البته، شما نمی خواهید در تمام مدت روشن بودن دستگاه، صدای وزوز دائمی بشنوید.

بنابراین به عدد دسی بل درج شده در جدول مشخصات توجه کنید. هر چه کمتر باشد صدای کمتری تولید می کند. برای درک بهتر به اعدادی که در زیر آمده است توجه کنید:

  • 30 دسی بل صدای معمولی
  • صدای 50 دسی بل برابر داخل ماشین
  • 60 دسی بل حجم معمولی مکالمه‌
  • صدای جاروبرقی 70-80 دسی بل

بهترین هیتر برقی

امکان تنظیم دما داشته باشد

قابلیت تنظیم دمای المنت حرارتی به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز دستگاه را در حد خنک تری تنظیم کرده و از این فرصت استفاده کنید.

خاموش شدن خودکار دستگاه

این امر ایمنی دستگاه را تضمین می کند. اگر قسمت های داخلی بخاری داغ شود یا بخاری از روی میز بیفتد دستگاه خود به خود خاموش می شود و برای شما و عزیزانتان خطری ایجاد نمیکند. توجه داشته باشد شاید فراموش کنید قبل از خروج از خانه یا محل کار آن را خاموش کنید،

توحه به ظرفیت گرمادهی

شما می توانید بر اساس قدرت بخاری تعیین کنید که کدام ناحیه را می تواند گرم کند. به طور کلی، برای گرم کردن هر 1 متر مربع از اتاق به 10 وات برق نیاز دارید. یعنی یک بخاری 1500 وات می تواند اتاقی به مساحت 15 متر مربع را گرم کند. این بخاری می تواند یک منطقه بزرگ را پوشش دهد و گرم کند.

بله، باید با توجه به شکل و مدل فضایی که در اختیار دارید، موقعیت پنجره های آن و نفوذ سرما به محیط، نوع تکنولوژی بخاری، کارایی هر بخاری را در گرمایش محیط بسنجید. ، و غیره. در هر صورت هنگام خرید بخاری برقی حواستان به دمای هر دستگاه باشد.

لیست قیمت و خرید هیتر برقی

1. هیتر فکر مدل Hobby S

بهترین هیتر برقی

این بخاری رو دیروز سفارش دادم و امروز در مشهد به دستم رسید که واقعا جا داره از دیجی کالا بخاطر ارسال سریعش تشکر کنم. این بخاری بسیار خوش ساخت و باکیفیت.

کوچک و جمع و جوره و وزن کمی داره. هم میشه به صورت زمینی و هم دیواری ازش استفاده کرد. یه اتاق نه متری رو در چند دقیقه گرم میکنه. فنش صدا داره البته زیاد و آزاردهنده نیست. قیمتش اگر کمی کمتر سود عالی میشد.در کل از خریدش راضی ام و به شما هم پیشنهاد میکنم.

جت هیتر

برای استفاده از ساعت 12 شب تا صبح خوبه چون هم گرم میکنه هم مصرف برق به پیک نمیخوره ایمنی خیلی خوبی داره چون مثل هیترهای دیگه داغ نمیشه چون فن هم داره عالی

بهترین هیتر برقی مدل های قدیمی فکر با همین ساختار را بیش از 30 سال است که در منزل داریم. و سالها بدون کوچکترین مشکل کار کرد. دستگاه خوبی است.

مصرف برق

اما دستگاهی که من خریداری کردم، در مدت دو هفته استفاده ناگهان سیستم گرمایشی از کار افتاد و فقط فن ِ آن کار میکرد که مجبور به مراجعه به شرکت گارانتی شدم.

ولی مطمئن شدم که هیچ تفاوتی با مدل های تولید داخل ندارد و چه بسا آنها بهتر هم هستند. خرابی بعد از دو هفته خیلی ضد حال بود.

بهترین مدل های ایستاده

من بیشتر از یکسال است که از دیجی کالا خریدمش کیفیت خوبی داره نسبت به مدل های ایرانی صدای کمتری دارد فقط قیمتش دو برابر جنس ایرانی پارس خزر بود

این بهترین هیتر برقی از دیجی نخریدیم ولی پیشنهاد میکنم مردد نباشید درسته پولش زیاده شما میتوانید با مبلغ کمتری برند دیگه بخرید ولی بنده 3سال دارم استفاده میکنم

بهترین مارک ایرانی

برای اتاق بچه گرفتم دوستان تو همین 3سال برای مغازه 2 تا عوض کردیم از همین هیتر های فن دار اسم نمیبرم ولی فکر نکنید گرونه چون یکبار هزینه میکنید واقعا کیفیتش عالیه

کلا برند فکر عالیه ، تو سایتش تحقیق کنید ، قدیم آلمانی بود ، اما الان تو کارخونه آلمان فقط محصولات گران قیمتش مثل ماشین قهوه کافی شاپ ها یا جارو برقی های رباتیک رو تولید میکنه و به گفته سایت محصولات اکونومی که شامل تمام محصولات مورد استفاده منازل هستند

چه مارکی بخریم؟

در کارخانه بسیار بزرگ استانبول ترکیه ! و چین و هند تحت نظارت فکر آلمان تولید و به دنیا به جز روسیه صادر میشن ، من تمام محصولات خانگی خودم رو از وان ترکیه چندین سال پیش از نمایندگی فکر خریدم و خیلی راضی هستم

بهترین هیتر برقی ، از نظر قیمت هم از پارس خزر خودمون ارزونتر هست ، جالبه بدونید قیمت ایران از ترکیه کمتره وقتی تحقیق کردم علتش رو فهمیدم که وارد کننده های ایران فقط اجناس تو تخفیف های زیاد فکر ترکیه رو می‌خرن و وارد میکنن تا با وارد کننده های دیگه بتونن رقابت کنن ،

هیتر دیجیکالا

با گارانتی تماس هم بگیرید میگن تو واتس آپ مشکل رو عکس بدید ، من از اجناس قدیمی چند قطعه گم کرده بودم که شرکت موجود داشت و خریدم و فرستاد .

یه مورد خیلی مهم ، گول دستگاه های چند کاره رو نخورید و هر چیزی رو یکی بخرید مثل گوشت کوب برقی ، همزن ، خرد کن ، مخلوط کن ، رنده برقی ، .. تو دستگاه های چند کاره به خاطر رابط های تعبیه شده کارایی و قدرت کم میشه، و احتمال خراب شدن بیشتر…

قیمت مدل کم مصرف

کلا برند فکر عالیه ، تو سایتش تحقیق کنید ، قدیم آلمانی بود ، اما الان تو کارخونه آلمان فقط محصولات گران قیمتش مثل ماشین قهوه کافی شاپ ها یا جارو برقی های رباتیک رو تولید میکنه و به گفته سایت محصولات اکونومی که شامل تمام محصولات مورد استفاده منازل هستند

در کارخانه بسیار بزرگ استانبول ترکیه ! و چین و هند تحت نظارت فکر آلمان تولید و به دنیا به جز روسیه صادر میشن ، من تمام محصولات خانگی خودم رو از وان ترکیه چندین سال پیش از نمایندگی فکر خریدم و خیلی راضی هستم ،

کم مصرف مدل

از نظر قیمت هم از پارس خزر خودمون ارزونتر هست ، جالبه بدونید قیمت ایران از ترکیه کمتره وقتی تحقیق کردم علتش رو فهمیدم که وارد کننده های ایران فقط اجناس تو تخفیف های زیاد فکر ترکیه رو می‌خرن و وارد میکنن تا با وارد کننده های دیگه بتونن رقابت کانن ، با گارانتی تماس هم بگیرید

بهترین هیتر برقی میگن تو واتس آپ مشکل رو عکس بدید ، من از اجناس قدیمی چند قطعه گم کرده بودم که شرکت موجود داشت و خریدم و فرستاد .

یه مورد خیلی مهم ، گول دستگاه های چند کاره رو نخورید و هر چیزی رو یکی بخرید مثل گوشت کوب برقی ، همزن ، مارک خرد کن ، مارک مخلوط کن ، رنده برقی ، .. تو دستگاه های چند کاره به خاطر رابط های تعبیه شده کارایی و قدرت کم میشه، و احتمال خراب شدن بیشتر…

مشخصات
تعداد پره‌ها: ۳
خصوصیات: تایمر
قابلیت‌ها: قابلیت تنظیم دما
قابلیت نصب: دیوار – زمین – رو میزی
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۳۶۰ × ۲۴۰ × ۱۵۰ سانتی‌متر
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

2. هیتر برقی یونیک هوم مدل SINGLE

خرید اینترنت کم مصرف

برای مکان هایی که گاز کشی نیست کاربردی است و برای گرم کردن غذا و پختن نیمرو و غذاهای ساده که زمان کمی لازم دارند مفید است عالی پیشنهاد میکنم حتما خرید کنید و مطمئن باشید که از خریدتون پشیمون نمیشید

بهترین هیتر برقی این وسیله را من برای ویلا خریدم از لحاظ وزن مناسب و کم جا است . یکی از خریداران محترم نوشته بود که برای جوش آوردن آب مناسب نیست که من امتحان کردم آب را به خوبی جوش آورد و بعد از جوش آمدن آب درجه را کم کردم .

 کم مصرف

من برای قهوه درست کردن در دفتر خریدم. کلا راضی هستم. راحت آب رو به جوش میاره و توان خوبی داره. چند بار اول خیلی دود کرد و بوی سوختگی میداد الان خیلی کمتر شده. امیدوارم کاملا برطرف بشه.

من از کالا بانه خریدم. تست اولیه کی بود. روی درجه آخر آب رو جوش میاره و از ولرم تا جوش پنج درجه قابل تنظیمه که به نظرم برای دمنوش و غذا برای سفر و سرکار مناسبه.

کم مصرف خانگی

از این مدل هیتر سه عدد سفارش دادم برای گرم کردن بشر و ارلن ،بهترین هیتر برقی با حرارت مناسب میده و روی صفحه گرماده یه روکش پلاستیکی‌ نسوز داره که از سر خوردن و داغ شدن الکی خودداری میکنه

اجاق برقی بنظرم ۷۵۰ وات هم نیست برای پخت و پز نسبت به اجاق معمولی خیلی طول میکشه ، آب رو جوش میاره ولی طول میکشه. سایزش تو عکس مشخصه. برای اولین بار در حد ۳ بار کبریت زدن دود میکنه که بخاطر نویی دستگاه و بعد تموم میشه. کلا اگر ظرف با کف گاز یک اندازه باشه به درد میخوره.

کم مصرف دلونگی

کالای خیلی خوبیه ، من برای کار شمع سازی استفاده میکنم و خیلی راضی هستم. درجه حرارت بالایی دارد ، برای مسافرت هم خیلی گزینه ی خوبیه ، هم جمع و جوره ، هم پرقدرت

الان یک ماهه استفاده میکنم برای محل کار خریدم واقعا خوبه نه مشکلی داره نه چیزی به نسبت هیتر هایی که المنت شون بیرونه ایمن تر هم هست

کم مصرف ایرانی

من میخواستم برا اتاق بچه بخاری برقی بگیرم که شیک تر هم هست ولی به نظر اومد با خشکی هوای تهران اینو تو بخاری تو اتاق روشن شه هوا خیلی خشک میشه بخاطر همین اینو خریدم تا بشه کتری آب جوش گذاشت که هم اتاق گرم بشه و هم رطوبت بیشتر شه.

بهترین هیتر برقی روز اول روشنش کردم و گذاشتم رو درجه ۵ که خیلی خوب گرم شد و به نظرم آبو تو یه زمان قابل قبولی به جوش میاره (ولی هر چند به نظر میاد باید خیلی رو بیشترین دما تنظیم شه) ، یه مقدار بو ازش بلند شد که طبیعی به نظر میرسه برا بار اول

هیتر کم مصرف ایرانی

برای مسافرت و دانشجویان با توجه به قیمت و وزنش مناسب هست ولی در بسته بندی و سلامت فیزیکی بدنه باید توجه بیشتری کرد.

به طور کلی برای محل کار خوب و کار راه اندازه. زود داغ میشه زودم غذا رو گرم میکنه. من معمولا از درجه ۳ استفاده میکنم که ۱۰ دقیقه ای غذا رو کاملا گرم میکنه

بهترین هیتر برقی کم مصرف

بهترین هیتر برقی که برای من فرستاده شد اولا که رنگی که من سفارش دادم نبود ، ثانیا کله گی سیم برق مشکل داشت و من مرجوع کردم

کار راه میندازه. برای تهیه غذا های سبک مناسبه. ممنون از دی جی کالا بابت ارسال به موقع و کالای نو و استفاده نشده. عیبی که داره اینه که ترموستاتش رو درجه ۵ که هست، مثلا ۹۰ ثانیه خاموشه، ۴۶ ثانیه روشن. به نظرم باید مدت زمان روشن بودنش بیشتر باشه.

خیلی عالی بود هم از نظر ظاهری و هم از نظر درست کار کردن… سالم و بی نقص… قیمتش رو نمیدونم خوبه یا نه… من چون نیاز داشتم چند جا هم رفتم نداشتن از اسپیتا سفارش دادم البته با دودلی ولی خیلی راضیم

مشخصات
سیستم ایمنی: سیستم قطع خودکار
قابلیت‌ها: تنظیم دما
قابلیت نصب: رو میزی – زمین
مشخصات انرژی: ۲۲۰۲۴۰v ,۵۰-۶۰HZ
تنظیمات حرارت: دارد
ولتاژ ورودی برق: ۲۴۰-۲۲۰
حداکثر توان گرمایشی: ۱۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

3. هیتر برقی ویداس مدل VIR-8055

بهترین هیتر برقی موقع چرخش یه صدای اضافه داره مثل صدای گیر کردن چرخ دنده ک ب مرور باعث آزار میشه اما ب غیر از این مورد راضی کننده اس

یک اتاق تا حدود 30، 40 متری رو خیلی سریع گرم می‌کنه. برای اتاق خواب در زمانی که قصد خوابیدن داشته باشید اصلا مناسب نیست چون صدا و نور زیادی دارد. نورش بیشتر از یک چراغ خواب معمولی هست.

مصرف برقش با توجه به کارایی دستگاه قابل قبوله. چند مود مناسب داره و سرعت پخش باد خوبه. شدت پرتاب باد در حدود دو متر تا دومتر و نیم هست

جت هیتر برقی دیجی کالا

به نظرم این دستگاه ارزش خرید دارد و خیلی راضی هستم. در یکی از mode های دستگاه فن خاموش میشه و دستگاه بدون صدا کار میکنه که برای شب خیلی خوبه

بهترین هیتر برقی دیروز به دستم رسید تا الان که مشکلی نداره زمان چرخش هم صدا نمیده برخلاف نظر بیشتر دوستان

تو شبهای سرد زمستون، تو بالکن یا تراس خونه با یک لیوان چای داغ خیلی چسبید. پیشنهاد میکنم.

هیتر برقی کوچک دیجی کالا

سلام به نظرم این پنکه شکلی هست.ولی اجزا آن کیفیت پایینی دارند. هنگام چرخش به سمت راست ،خودش را ول میکنه. اول صدای فن نمیاد ولی الان صدای فن بعد از۲روز به شدت میاد.کالایی که از اول مشکل پیدا میکنه باید فاتحه شو بخونی .فیلم گذاشتم ببینید

خیلی شیک و زیباست بسته بندیش هم عالی و بی نقص خیلی خوب بسته بندی شده بود و کارتونش هم محکم بود دارای ضمانت همراه با پشتیبانی که من گارانتی شو بی دردسر فعال کردم گرما دهی ۴ حالته که من برای یه اتاق خواب ۱۲متری دارم

بهترین مارک هیتر برقی

استفاده میکنم تقریبا مناسبه و بیشتر از این مساحت و جوابگو نیست ولی برای ۱۲متر و کمتر مناسبه حداقل سه ربع بعد روشن شدن فضای اتاق گرم و مطبوع میشه و برای تایم خواب گرم میشه برای من ساختار و زیباییش راضی کننده بود

فقط پلاستیک استفاده شده برای پشت فن ضعیفه هم جنس پلاستیک پشت هیتر هم قسمت بدنه که کنترل میکرو سوئیچ ها بهش نصب است با چند بار استفاده اون بوی بد که برای نو بودن محصول است

بهترین هیتر برقی فن دار

از بین رفت خداروشکر فعلا که چند شبه دارم ازش استفاده میکنم راضی ام نسبت به قیمتش در مقایسه با نمونه ی خارجی خوبه و حتما پیشنهاد به خریدش میکنم

با توجه به قیمتی که داره اینقدر کارایی نداره . ولی برای فضای کوچک خوبه . گرمای ملایم داره

مصرف برق هیتر برقی فن دار

بهترین هیتر برقی سه روز بعد از خرید برایم ارسال شد کارتن آن داخل کارتن دیگر قرار داده بودند بدون هیچ ضربه خورده ای و سالم تحویل گرفتم تشکر

بهتر بود که حالتهای بیشتری را برای هیتر تعبیه میکردن، مثلا فن با یک المنت تابشی کار نمیکنه و فقط با روشن بودن دو المنت به صورت همزمان فعال میشه.

مشخصات
خصوصیات: تایمر دار
سیستم ایمنی: قفل کودک
قابلیت نصب: دیوار – زمین – رو میزی
مشخصات انرژی: ۱۰۰۰ وات
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۱۳۰۰ × ۳۰۰ × ۴۳۰ سانتی‌متر
حداکثر توان گرمایشی: ۱۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

4. هیتر برقی میرالوکس مدل ML-8010

مشخصات
مشخصات انرژی: ۲۲۰-۲۴۰V
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۲۱۰x۲۱۰x۴۰ سانتی‌متر
حداکثر توان گرمایشی: ۱۵۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

5. هیتر برقی مدل YQ105

مشخصات
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۸۰x۱۴۰x۱۴۰ سانتی‌متر
حداکثر توان گرمایشی: ۵۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

6. هیتر برقی مدل P750

مشخصات
قابلیت نصب: زمین
تنظیمات حرارت: ندارد
ابعاد: ۱۸۰x۱۸۰x۱۰۰ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰
حداکثر توان گرمایشی: ۷۵۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

7. هیتر برقی ماهان سازه مدل MS1000

مشخصات
خصوصیات: تایمر
سیستم ایمنی: قفل کودک
قابلیت‌ها: قابلیت تنظیم دما
قابلیت نصب: زمین – رو میزی
مشخصات انرژی: شهری
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۲۵۰*۲۵۰*۱۰۰ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰
میزان پوشش دهی: ۱۲ متر
حداقل توان گرمایشی: ۲۲۰
حداکثر توان گرمایشی: ۶۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

8. هیتر برقی سایا مدل FH-2020

مشخصات
خصوصیات: تایمر
قابلیت‌ها: تنظیم دما
قابلیت نصب: زمین – رو میزی
ولتاژ: ۲۲۰-۲۴۰ ولت
توان: ۱۸۰۰-۲۰۰۰ وات
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۲۸x۲۴x۱۲ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰-۲۴۰
میزان پوشش دهی: ۱۰ متر
حداقل توان گرمایشی: ۵۰۰
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

9. هیتر برقی حامد مدل H1400

مشخصات
تنظیمات حرارت: ندارد
ابعاد: ۱۹۰x۱۷۰x۱۰۰ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰
حداقل توان گرمایشی: ۷۵۰
حداکثر توان گرمایشی: ۷۵۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

10. هیتر برقی اخوان فرید مدل AH1000

مشخصات
تعداد پره‌ها: ۲۵
امکانات ضد فرسودگی: سیستم ضد رسوب
قابلیت‌ها: قابلیت تنظیم دما
قابلیت نصب: زمین – رو میزی
مشخصات انرژی: ۲۳۰ – ۲۲۰ ولت AC
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۱۰۰×۱۵۰×۲۰۰ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰ – ۲۳۰
میزان پوشش دهی: ۷ متر
حداقل توان گرمایشی: ۱۰۰۰
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

11. فن هیتر هاردستون مدل HEP2023

مشخصات
تعداد پره‌ها: ۳
خصوصیات: تایمر
امکانات ضد فرسودگی: سیستم ضد رسوب
سیستم ایمنی: قفل کودک
قابلیت‌ها: قابلیت تنظیم دما
قابلیت نصب: زمین
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۳۰.۵ × ۱۷۰ × ۲۴۰ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۴۰ – ۲۲۰
حداقل توان گرمایشی: ۱۰۰۰
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

12. فن هیتر تکنو مدل Te-1404

مشخصات
سیستم ایمنی: قفل کودک
قابلیت نصب: رو میزی – زمین
تنظیمات حرارت: دارد
ابعاد: ۲۳۵x۱۴۰x۲۶۵ سانتی‌متر
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

13. فن هیتر آراسته مدل FHA2000

مشخصات
خصوصیات: تایمر دار
امکانات ضد فرسودگی: سیستم ضد رسوب
قابلیت‌ها: قابلیت تنظیم دما
قابلیت نصب: رو میزی
تنظیمات حرارت: ندارد
ابعاد: ۲۸۰ × ۲۷۰ × ۱۳۰ سانتی‌متر
ولتاژ ورودی برق: ۲۲۰-۲۳۰
حداکثر توان گرمایشی: ۲۰۰۰

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *