بهترین مارک پارچ تصفیه آب کدام است؟

فهرست محتوا نمایش

بهترین مارک پارچ تصفیه آب کدام است؟ در سراسر جهان، تامین آب آشامیدنی سالم و پمپاژ آن به لوله های آب شهری بر عهده شرکت های آب است، اما متأسفانه پوسیدگی و آسیب به لوله ها منجر به ورود ناخالصی های اجتناب ناپذیر به آب می شود.

بنابراین در زندگی شهری امروزی، تطهیر نهایی قبل از مصرف امری اجتناب ناپذیر است. در حالی که استفاده از آب مدنی یا دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از جایگزین های آب لوله کشی است، اما همه خانواده ها نمی توانند هزینه آن را بپردازند.

یکی از بهترین راحل ها برای حل این مشکل استفاده از پارچ تصفیه آب است، پارچ تصفیه آب یک پارچ سبک با فیلتری است که دو و نیم لیتر آب لوله کشی شهری را تنها در 5 دقیقه به آب بسیار شفاف و سالم تبدیل می کند.

پارچ تصفیه دارای طراحی زیبا و کاربردی است که به راحتی می توان آن را بر روی یخچال یا پیشخوان آشپزخانه قرار داد. اما قبل از خرید پارچ تصفیه آب باید نکاتی را بدانید باما همراه باشید تا با این نکات آشنا شویم.

پارچ تصفیه آب چیست؟

پارچ تصفیه آب یک وسیله بسیار کاربردی برای تصفیه آب خانگی است که معمولاً کار تصفیه آب را به سرعت در حجم کم انجام می دهد. امروزه استفاده از این نوع سیستم فیلتر به دلیل قیمت مناسب، راندمان بالا، قابلیت نگهداری در یخچال و قابلیت حمل آسان در بین بسیاری از افراد محبوبیت خاصی دارد.

بنابراین، مخزن پارچ آب یک ابزار عالی برای سفرهایی است که آب تمیز و خالص در دسترس نیست. بنابراین، اگر زیاد سفر می کنید، با پارچ تصفیه آب بیز می توانید با خیال راحت از نوشیدن آب در هر جایی لذت ببرید.

ضرورت خرید پارچ تصفیه آب

همانطور که اشاره کردیم، مقدار زیادی آب لوله کشی تا زمانی که به دست مردم می رسد کیفیت بالایی ندارد و برای بهره مندی از بالاترین کیفیت باید از انواع تجهیزات موجود استفاده کرد. خرید این محصول به کاربر این امکان را می دهد که بهترین کیفیت آب را به دست آورد. فضیلت این پارچ ها باعث می شود برای تصفیه آب به سراغ آنها برویم.

اما خرید پارچ تصفیه آب علاوه بر مزایای سایر تجهیزات، مزایایی نیز دارد که خرید آن را نسبت به سایر تجهیزات موجود جذابتر می کند. که عبارت اند از:

همراه داشتن در سفر

اولین مزیتی که این نوع تصفیه آب آشامیدنی برای کاربر به ارمغان می آورد، قابل حمل بودن و همراه داشتن در سفر آن است. اگر قصد دارید در بیشتر مکان های خود از آب کاملاً تصفیه شده استفاده کنید، خرید یک دستگاه تصفیه یا ثابت مطمئناً این پیشنهاد را به شما نمی دهد. با این حال، به دلیل وزن سبک و اندازه مناسب، مخزن تصفیه آب را می توان به راحتی در بیشتر مکان ها حمل کرد.

پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25

ارزان در برابر مزیت بالا

خرید دستگاه تصفیه آب می تواند بیشتر از خرید پارچ تصفیه آب برای شما هزینه داشته باشد. به همین دلیل امروزه استقبال از خرید این نوع تجهیزات تصفیه آب آشامیدنی نسبت به سایر تجهیزات موجود بسیار بیشتر شده است.

امکان تعویض فیلتر

یکی از ویژگی های پارچ تصفیه آب آشامیدنی این است که می توان به راحتی فیلتر آن را تعویض کرد. اگر یک فیلتر آب خریداری کرده اید، می توانید به راحتی فیلتر آن را تعویض کنید.

در حالی که ممکن است فیلترهای پارچ تصفیه آب در نگاه اول کوچک به نظر برسند، اما باید به این نکته اشاره کنیم که فیلترهای پارچ تصفیه آب می توانند تا ۱۲۵ لیتر آب را به راحتی تصفیه کنند.

بهترین مارک پارچ تصفیه آب کدام است؟

انتخاب بهترین مارک پارچ تصفیه آب بستگی به عوامل مختلفی مانند نیازهای شما، شرایط آب شهری یا منطقه، کیفیت آب و سایر عوامل دارد. از محبوب ترین برندها عبارت اند از : مارک ویومی (viomi)، مارک اکسل (Xelle)، مارک اکواستار (EchoStar) و مارک یزدگل (YazdGol).

با توجه به این فاکتورها، شما می توانید تحقیق کنید و نقد و بررسی ها را در مورد مارک های مختلف پارچ های تصفیه آب مطالعه کنید تا بهترین گزینه برای نیازهای شما را پیدا کنید.

بهترین مدل پارچ تصفیه آب

در بازار موجود، وجود بسیاری از مدل ها و مارک های مختلف پارچ های تصفیه آب وجود دارد و هرکدام از آنها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند.

انتخاب بهترین مدل پارچ تصفیه آب بستگی به نیازها، پیشرفتهای فناوری، قابلیت ها و محدودیت های مالی شما دارد. در زیر، چندین مدل پارچ تصفیه آب محبوب را ذکر می کنم که به عنوان گزینه های خوب در نظر گرفته می شوند: یزدگل مدل 114 و یزدگل مدل 121.

این فقط چند مثال از مدل های محبوب پارچ تصفیه آب هستند و هنوز مدل های دیگری نیز وجود دارند. برای انتخاب بهترین مدل، می توانید نقد و بررسی ها را مطالعه کرده و با توجه به نیازها و محدودیت های خود، گزینه مناسبی را انتخاب کنید.

قیمت پارچ تصفیه آب چقدر است؟

قیمت پارچ های تصفیه آب می تواند بسیار متفاوت باشد و بستگی به مدل، برند، قابلیت ها و فناوری های مورد استفاده دارد. قیمت ها می توانند از چند 250 هزار تومان تا 800 هزار تومان یا بیشتر برای پارچ های با کارایی بالا و فناوری های پیشرفته متغیر باشند.

پارچ های تصفیه آب ساده تر و با کارایی محدود معمولاً با قیمت کمتری در دسترس هستند. با افزایش پیشرفت های فناوری و اضافه شدن ویژگی ها مانند تکنولوژی اسمز معکوس، فیلتراسیون چند مرحله ای و سیستم های هوشمند، قیمت پارچ های تصفیه آب افزایش می یابد.

مهم است توجه داشته باشید که هزینه تصفیه آب شامل خرید پارچ تصفیه آب، نگهداری و تعویض فیلترها و قطعات مرتبط نیز است. برخی پارچ ها فیلترها را به صورت جداگانه به فروش می رسانند و شما باید هزینه تعویض آنها را هم در نظر بگیرید.

به طور کلی، قیمت پارچ تصفیه آب از چند 250 هزار تومان تا 800 هزار تومان یا بیشتر متغیر است، اما برای دقیق تر بودن، بهتر است به برندها و مدل های خاص مراجعه کنید و قیمت های فعلی را بررسی کنید.

لیست قیمت روز و خرید پارچ تصفیه آب

1. پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل کد 114

پارچ تصفیه آب بریتا

به راحتی قابل استفاده هست و برای آب تهران که من هستم مناسب بسیار آسان قابل استفاده میباشد یه چیزی گه زمان انتخاب این پارچ برام عجیب بود اینکه برخی کاربران محترم یک استفاده بسیار ساده از یک پارچ آب رو انقدر بزرگ نشون میدن که انگار میخوان از این پارچ بنزین تولید کنن

وسیله کاربردی است چندماه هست استفاده میکنم جرم و رسوب چای ساز تا اندازه زیادی کمتر شده.. اشکال هایی در طراحی داره از جمله دهانه خروجی آب پارچ مناسب نیست فیلتر با کمی تکان سریع از جای خود بیرون میاد… انتظار خیلی زیادی نداشته باشید.

بهترین مارک پارچ تصفیه آب

طراحی پارچ ضعیف و بد است. علی رغم آنکه تلاش شده تا در هنگام کج کردن پارچ و مصرف آب تصفیه شده ی بخش زیرین پارچ، آب تصفیه نشده ی مخزن بالایی بیرون نریزد اما متاسفانه عملا آب تصفیه نشده هم همزمان با آب تصفیه شده خارج میشود

و با آن مخلوط میشود. مگر آنکه مخزن آب تصفیه نشده را اول یا کاملا خالی کنید یا از درون پارچ به طور کامل خارج کنید و بعد از ریختن آب تصفیه شده مجدد در سرجایش بگذارید

نمایندگی فروش پارچ تصفیه آب یزدگل

که ما راه دوم را انجام می‌دهیم. تعبیه نشدن یک ورودی برای ریختن آب داخل مخزن تصفیه و اینکه هر بار باید درب محصول را کامل برداریم هم ایراد دیگر طراحی این پارچ است.

امیدوارم تولید کننده محترم طرحی برای اصلاح این ایرادات نه چندان کوچک اجرا کند، خصوصا ایراد اول که بسیار مساله مهمیست.

پارچ تصفیه آب کنوود

پارچ بسیار عالی است و من را از شر گچ های داخل آب خلاص کرد و اینکه چای ساز همیشه تمیز است و برای اینکه آب تصفیه شده و نشده قاطی نشود زمان تخلیه دستتان را روی درب فشار دهید و لذتش رو ببرید

کمی باید باهاش کار کنید تا قلق فیلترش دستتون بیاد، خوب تصفیه می کنه و خوبیش اینه که حجمش زیاده ب خونمون رسوب داره خریدم.انشالله که تصفیه کننده ی خوبی باشه

خرید پارچ تصفیه آب

برند یزد گل که احتیاج به تعریف نداره آب مزه بهتری پیدا میکنه تو کتری هم می‌ریزی دیگه جرم نمیبنده در کل خیلی خوبه

بد نبود ولی خب باید هی پر کنی وایسی آب رو تصفیه کنه دوباره پرکنی کل زمان برای پر کردن میره چون مخزن تصفیه کوچیکه ولی خب قیمتش مناسبه حقیقتا من حوصله نداشتم مرجوع کردم

تصفیه آب پارچی

هنوز استفاده نکردم اما سالم رسید دستم. بابت این نگران بودم که خیالم راحت شد. تعریفش رو هم خیلی شنیدم و به پیشنهاد چند نفر از دوستانم خریدم.

درب بالاش کاملا دکوره و لولا نداره !! رنگ آبیش آبی نیست ، سورمه ایه … آب را که داخلش میریزید خیلی سریع از به اصطلاح فیلتر رد میشه و فکر نمیکنم فرصت بده هیچ عمل تصفیه ای روی آب انجام بشه.

بهترین پارچ تصفیه آب

فقط یک مدل از اختراع اولیه هست که برای فروش و درآمدزائی ساخته شده … فکر میکنم به نصف این قیمت ارزش داشته باشه اونم بخاطر پلاستیک بکار رفته در ساختارش

کیفیت عالی پلاستیک رنگ قشنگ و اندازه و حجم مناسب همراه با یک عدد صافی آب که کاملا کیپ میشه و تصفیه عالی در پارچ کاملا فیت و بسته‌بندی خوب و مرتب و تمیز خیلی خوب از هر نظر یزدگل همیشه کیفیت خیلی خوبی داره

پارچ تصفیه آب ارزان

آب منطقه ما یکم بد رنگ و بو شده بود که این چند وقت از این پارچ داریم استفاده میکنیم دوباره آب زلال داریم مصرف میکنیم. برای کسی که بودجه بالاتر از این نداره واقعا عالیه.

سالهاست از این پارچ می خریم و استفاده می کنیم، برای تصفیه آب شهری، بسیار خوب جواب می ده. پیشنهاد می کنم برای آب کتری یا سماور هم استفاده کنید برای چایی عالی میشه.

قیمت پارچ تصفیه آب

همین کالا رو سفارش قبل بدون هزینه ارسال فرستادن ولی دوباره همین کالا رو خریدم ازم ۳۴ هزار تومان هزینه ارسال گرفتند

خداییش خیلی خوبه من گرفتم دوست داشتم دستگاه سختی سنج داشتم چک میکردم ندارم ولی،به نظر که خوب میاد۳ بار باید آبشو بریزه بیرون تا شفاف کنه آب بندی بشه قشنگ به نظرم

پرفروش ترین پارچ تصفیه آب

این پارچ مشکلات طراحی و کیفیت داره. آب رو تا بیشتر از نصف باقیمانده پارچ (نصف از قسمت پایین) نمیشه پر کرد، چون اگر بیشتر پر بشه آب از فیلتر قسمت بالا رد نمیشه و مجبورید قسمت بالایی رو در بیارید که آب باقی مونده رد بشه.

مشکل دوم کیفیت طراحی فیلتر هست که وقتی یکم آب پر میشه فیلتر از جاش تو مخزن بالایی در میاد. خلاصه میزان کمی از آب رو میشه فیلتر کرد. علاوه برون کیفیت فیلتر خیلی خوب نیست!

جدیدترین پارچ تصفیه آب

من سختی سنج ندارم که بدونم واقعا سختی آب و کم میکنه یا نه، ولی مدتی بود طعم آب یه جوری آزاردهنده شده بود بخاطر همین اقدام به خرید این محصول کردم و کاملا اون طعم ناخوشایند و از بین برد، من ازین نظر بسیار راضی بودم، الان هم وقتی از آب شیر بدون استفاده از این پارچ میخوریم بوضوح تفاوت طعم مشخصه

انتظار نداشته باشید مثل دستگاه ۵میلیونی کار کنه ولی تا حدودی که آب سالم و پاک مصرف کنیم برامون تصفیه می کنه

خرید اینترنتی پارچ تصفیه آب

برای من یک مدل دیگه ارسال شد و از بیرون تهیه کردم، خروجی فیلتر بسیار سریعتر از ورودی آبه، با دستگاه سختی سنج تست کردم و تفاوتی نداره

با دستگاه سختی سنج آب کنترل کردن، میزان سختی ۱۸۸ بود و بعد از استفاده از پارچ به ۲۰۰ رسید که برام عجیب بود، چند بار هم آب را خالی کردم بعد آب تصفیه شده با سختی ۲۲ ریختم که بعدش میزان سختی به ۸۰ رسید، به نظرم عجیبه و جالب نبود.

راهنمای خرید پارچ تصفیه آب

این پارچها صرفا می تواند ذرات را فیلتر کنند و سختی آب و رسوبش رو نمی توانند بگیرند. فیلتر هم زود به زود باید عوض بشه به صرفه نیست اگر می تونید دستگاه تصفیه زیر سینکی بگیرید

نحوه جا زدن فیلتر،ببینید محفظه فیلتر رو از پارچ در بیارید و روی یه سطح صاف بزارید بعدش فیلتر رو با انگشت بزرگتون محکم فشار بدید تا لبه فیلتر داخل استوانه بره من این کارو کردم درست شد الان که استفاده میکنم پارچ رو سرازیر کنید فیلتر از جای خودش تکون نمیخوره عکسشم گذاشتم

تصفیه آب پارچی چه مارکی خوبه؟

من رنگ سفید انتخاب کردم، رنگ بنفش فرستاده شده. با توجه به اینکه قیمت رنگ سفید بیشتر است اما بنفش فرستاده شده

من از این محصول سال هاست که دارم استفاده می کنم و این یکی که خریدم شاید پنجمی یا ششیم باشه که بیشترشون رو هم به دلیل شکستن درشون یا کنده شدن دریچه روی در تعویض کرده ام ، روی هم رفته محصول خوب و کارآمدی است.

پارچ تصفیه آب مارک خوب

البته من رنگ مشکی سفارش دادم ولی آبی دریافت کردم حالا یا سیستم از موجودی واقعی خودش خبر نداشت

روی جعبه نحوه فعال کردن فیلتر رو نوشته. ۲ بار اول اصلا نباید آب فیلتر شده رو خورد.من ریختم تو گلدون و شیشه شور ماشین.شیار های فیلتر خیلی ریز هستن که باعث میشه سرعت تخلیه آب خیلی کم باشه.

بهترین پارچ تصفیه آب ایرانی

بعد ۳-۴ بار استفاده سرعت تصفیه بیشتر شد ولی باز هم راضی کننده نیست. تنها عیبی که تا حالا دیدم آب بندی نبودن مخزن بالایی هست که باعث میشه موقع خالی کردن آب پارچ،اگر مخزن بالا آب داشته باشه،

آب تصفیه شده و نشده باهم قاطی بشن. البته با فشار دادن درب با دست دیگه تا حدی مشکل برطرف میشه. بعضی خریداران هم گفته بودن که فیلتر سر جاش چفت نمیشه و آب فیلتر نشده میره مخزن پایین. اینو در نظر داشته باشین که فیلتر فقط در یک جهت درست نصب میشه. و سر جاش میشینه.

بهترین مارک پارچ یزدگل

راه اندازی و استفاده ازش بخاطر نداشتن دفترچه راهنما و توضیح واضح و کامل راحت نیست، علی الظاهر شاید بنظر ساده برسه ولی این فیلتر باید کاملا جا بیفته توی پارچ تو پارچ بتونه کارش رو درست انجام بده

تمام نظراتی که دوستان نوشتن مبنی بر اینکه فلوتر شناور میشه یا آب تصفیه شده و نشده مخلوط میشه به خاطر همین نکته بنظر ساده است که فیلتر کامل جا نیفتاده من خودم سه روز باهاش سروکله زدم تا آخر متوجه شدم طریقه درست و کاملش چطوریه و الانم که فیلتر جا افتاده خروجی آب ازش به کندی صورت میگیره

خرید پارچ یزدگل

خوب بود. چرا انقدر طریقه استفادشو سخت میکنید. راهنمای کامل روی جعبه پارچه نوشته شده و توضیحات لازم داره.

باسلام، بنده هفت هشت ساله این پارچ تصفیه آب رو دارم، و خیلی از عملکرد آن راضی هستم، فیلترهای آن دو مدل صد لیتری و دویست لیتری داره که متاسفانه در مشخصات آنها به این تفاوت اشاره نشده است.

قیمت پارچ یزدگل

البته یک فیلتر صد لیتری درون بسته بندی قرار دارد. نکات ریزی در استفاده از آن وجود دارد که برخی دوستان به آنها اشاره کردند ولی در کل بسیار راحت و خوب هست. کلا سختی آب را ۵۰ پی پی ام کم میکنه و فلزات سنگین و نیترات و بوی بد رو میگیره.

این پارچ و دوستم سالها استفاده میکنه و من به پیشنهاد اون خریدم، البته اولش کامنتها خیلی دودلم کردن اما الانکه چندوقته استفاده میکنم اومدم بگم متاسفم برای افرادی که اینقدر حرفهای عجیب در مورد این کالا زدن فیلتر یه خط برجسته پایینش داره

پارچ یزدگل ارزان

که توی در پارچ سفت میشه و اصلا لق نیست اون قسمت بالاشم قرار نیست پر آب بشه که میگید ظرفیتش کمه و پایینش دقیقا اندازه سه لیتر گنجایش داره با این پول از این بهتر نمی توانید داشته باشید

آب دستگاه تصفیه خانگی که فیلترش رو عوض میکردم طعم آب عوض میشد و برای بهتر شدن مزه از این تصفیه استفاده می کنم که خیلی خوبه

مارک پارچ اکسل

بعضی از همکاران دیجی کالا خواسته یا ناخواسته به اعتبار این برند بین المللی ایرانی لطمه می زنند. جنس مشکل دار مثل عکس و حتی ارسال فیلتر آب استفاده شده که بخار آب توی کیسه و عدم پلمپ فیلتر مشهود است، اصل ماجرای یک پارچ تصفیه آب را زیر سوال می برد. از این فروشگاه توصیه نمی کنم خرید کنید.

تو بودجه من برای تصفیه آب همین پارچه ها بود نمیدونم چقد تاثیر دارن اما اگر آب بوی کلر بده بعد از رد شدن از صافی پارچ بازم بو و طعم داره

بهترین مارک پارچ اکسل

واقعا سختی آب و میگیره و آب زلالی تحویل میده….هیچ ایراد ساختاری در پارچ نیست و دوستانی که با فیبتر مشکل دارند موقع جا انداختن از زیر پارچ نگاه کنند که دقیقا در شیارهای صحیح جا اندازند در غیر این صورت آب تصفیه و غیر تصفیه قاطی میشود.

در زمان استفاده هم قسمت روی پارچ و خارج کنید و آب تصفیه را استفاده کنید و سپس آب و پر کرده تا مخزن دوباره از آب زلال پر شود…..این یک پارچ آشپزخانه برای داشتن یکی دو لیتر آب زلال برای چای ساز یا اسپرسوساز و یا تهیه غذا هست و اصلا قرار نبوده مث …

خرید مارک پارچ اکسل

یک نکته وجود دارد که فیلتر رو باید بعد از قرار دادن یک مقدار فشار بدید تا با یک صدای تق محکم بشه و لق نزنه وگرنه آب تصفیه شده با غیر تصفیه وقتی کجش میکنی قاطی میشه.

اون صدای تق خیلی مهمه. بعد از استفاده طعم آب مقداری به تلخی میزنه که کاملا طبیعی هست و به دلیل عدم وجود املاح معدنی است با یک سرچ سادهتوی گوگل متوجه میشوید. من که خیلی راضی هستم رنگ چایی خیلی شفاف و زلال میشه و کتری دیگه گچ و چربی نمیگیره.

پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل کد 114

مشخصات
وزن: 700 گرم
ظرفیت: 3 لیتر
طول: 25.5×23.5 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

2. پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل کد 114

پارچ تصفیه آب 3 لیتری یزدگل کد 114

مشخصات
وزن: 700 گرم
ظرفیت: 3 لیتر
طول: 25.5 × 23.5 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

3. پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 به همراه فیلتر تصفیه کننده آب

پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25 به همراه فیلتر تصفیه کننده آب

مشخصات
وزن: 606 گرم
ظرفیت: کل: 2.5 لیتر ، آب تصفیه شده: 1.5 لیتر
طول: 18 میلی‌متر
عرض: 10 میلی‌متر
ارتفاع: 26 میلی‌متر
جنس بدنه: پلاستیک
عمر متوسط فیلترها: 3 ماه
انواع فیلتر: کربن بلاک

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

4. کلمن تصفیه آب سانتویا مدل آلکالاین

کلمن تصفیه آب سانتویا مدل آلکالاین

مشخصات
امکانات وسیله: پایه ضد لغزش
قابلیت‌های ابزار: قابلیت شست‌وشوی فیلتر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

5. پارچ تصفیه آب یزدگل کد 121 – گنجایش 2.3 لیتر

پارچ تصفیه آب یزدگل کد 121 - گنجایش 2.3 لیتر

مشخصات
ظرفیت: 2.3 لیتر
طول: 28×23 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

6. پارچ تصفیه آب ایمتک مدل WP100

پارچ تصفیه آب ایمتک مدل WP100

مشخصات
وزن: 555 گرم
ظرفیت: 2.3 لیتر
طول: 260 میلی‌متر
عرض: 95 میلی‌متر
ارتفاع: 250 میلی‌متر
جنس بدنه: پلاستیک

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

7. پارچ تصفیه آب اکواستار کد 003

پارچ تصفیه آب اکواستار کد 003

مشخصات
وزن: 0.591 گرم
ظرفیت: 3 لیتر لیتر
طول: 20 میلی‌متر
عرض: 13 میلی‌متر
ارتفاع: 24.5 میلی‌متر
جنس بدنه: تریتان

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

8. پارچ تصفیه آب سانتویا مدل Alkaline Pitcher حجم 2 لیتر

پارچ تصفیه آب سانتویا مدل Alkaline Pitcher حجم 2 لیتر

مشخصات
وزن: 915 گرم
ظرفیت: 2 لیتر
طول: 26 × 25 × 12 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

9. پارچ تصفیه آب اکواستار مدل Hi-Pot

پارچ تصفیه آب اکواستار مدل Hi-Pot

مشخصات
وزن: 600 گرم
ظرفیت: 3 لیتر
طول: 20 × 13 × 24.5 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

10. پارچ تصفیه آب شیائومی مدل Viomi L1

پارچ تصفیه آب شیائومی مدل Viomi L1

مشخصات
وزن: 1.5 گرم
ظرفیت: 1.5 لیتر لیتر
طول: 265 میلی‌متر
عرض: 145 میلی‌متر
ارتفاع: 262 میلی‌متر
سیستم فیلتراسیون: فیلتر کربنی و لامپ یووی
عمر متوسط فیلترها: – 6 هفته

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

11. پارچ تصفیه آب لایکا مدل clear

پارچ تصفیه آب لایکا مدل clear

مشخصات
وزن: 500 گرم
ظرفیت: 2.3 لیتر
طول: 230 میلی‌متر
عرض: 60 میلی‌متر
ارتفاع: 280 میلی‌متر
جنس بدنه: پلاستیک
امکانات وسیله: پایه ضد لغزش
تجهیزات همراه: فیلترها

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

12. پارچ تصفیه آب کنت مدل Alkaline Pitcher حجم 3.5 لیتر

پارچ تصفیه آب کنت مدل Alkaline Pitcher حجم 3.5 لیتر

مشخصات
وزن: 877 گرم
ظرفیت: 3.5 لیتر لیتر
طول: 30 – عرض:11 – ارتفاع 25 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

13. پارچ تصفیه آب شیائومی مدل MH1-B

پارچ تصفیه آب شیائومی مدل MH1-B

مشخصات
وزن: 1000 گرم
ظرفیت: 2 لیتر
جنس بدنه: پلاستیک
امکانات وسیله: پایه ضد لغزش

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

14. پارچ تصفیه آب ویومی مدل VH1-B

پارچ تصفیه آب ویومی مدل VH1-B

مشخصات
وزن: 1500 گرم
ظرفیت: 1.5 لیتر
طول: 265 میلی‌متر
عرض: 145 میلی‌متر
ارتفاع: 262 میلی‌متر
جنس بدنه: ABS

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

15. پارچ تصفیه آب 2.3 لیتری لایکا مدل Clear

پارچ تصفیه آب 2.3 لیتری لایکا مدل Clear

مشخصات
وزن: 0.5 گرم
ظرفیت: 2.3 لیتر لیتر
طول: 26.5 میلی‌متر
عرض: 22.5 میلی‌متر
ارتفاع: 9 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

16. پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25

پارچ تصفیه آب اکسل مدل 25

مشخصات
وزن: 606 گرم
ظرفیت: کل: 2.5 لیتر ، آب تصفیه شده: 1.5 لیتر
طول: 18 میلی‌متر
عرض: 10 میلی‌متر
ارتفاع: 26 میلی‌متر

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

17. پارچ تصفیه آب 2.5 لیتری هیتما مدل AHWP-100

پارچ تصفیه آب 2.5 لیتری هیتما مدل AHWP-100

مشخصات
وزن: 0.2 گرم
ظرفیت: 2.5 لیتر لیتر
طول: 24 میلی‌متر
عرض: 11 میلی‌متر
ارتفاع: 28 میلی‌متر
جنس بدنه: پلاستیک

مشاهده قیمت و تصاویر این مدل

راهنمای خرید پارچ تصفیه آب

قیمت پارچ تصفیه آب

یکی از عوامل مهمی که در خرید دستگاه تصفیه آب توجه مشتریان را به خود جلب می کند قیمت پارچ تصفیه آب است که به نوع و ویژگی های آن بستگی دارد. بنابراین ابتدا باید بودجه خرید دستگاه تصفیه آب را در نظر بگیرید. در قسمت قبل لیست قیمت و خرید از بهترین مارک های ارزان و گران پارچ تصفیه آب موجود در بازار را ارائه داده ایم.

وزن پارچ

پارچ ها خودشان وزن دارند و اگر آب در آنها بریزند وزنشان زیاد می شود. هنگام خرید مخزن تصفیه آب دقت کنید که آنقدر سنگین نباشد که هنگام استفاده برایتان دردسر ایجاد کند.

استفاده آسان

از آنجایی که این نوع تجهیزات باید به طور مرتب تمیز شوند، لازم به ذکر است که قطعات آن به راحتی جدا و تمیز می شوند. علاوه بر دسترسی آسان، بهتر است فیلتر، درب و محفظه پارچ را به راحتی تمیز کنید.

ظرفیت پارچ

هنگام خرید پارچ تصفیه آب حتما تعداد اعضای خانه، قهوه ساز و حتی اتو را در نظر بگیرید، زیرا این دستگاه ها به آب باکیفیت نیز نیاز دارند.

بهترین مارک پارچ تصفیه

استاندارد تصفیه آب

اگر می خواهید بهترین پارچ تصفیه آب را با توجه به نوع آن خریداری کنید، مطمئن شوید که پارچ تصفیه آب مورد نظر دارای استاندارد NSF / ANSI 53 باشد، این استاندارد به راحتی شما را در برابر مواد مضر محافظت می کند.

فیلترهای آب

فیلترها مهمترین نقش را در تصفیه آب دارند. علاوه بر دقت در انتخاب کیفیت فیلتر هنگام خرید، باید به عمر مفید آن نیز توجه کرد. اکثر فیلترها باید با تغییر رنگ و ظاهر تعویض شوند.

تفاوت پارچ تصفیه آب با دستگاه تصفیه چیست؟

دستگاه های تصفیه آب فضای زیادی را اشغال می کنند و نصب آنها می تواند مشکل ساز باشد و این دستگاه ها بسیار گرانتر از پارچ های تصفیه آب هستند.

ممکن است بسیاری از افراد فضای کافی برای استفاده از دستگاه تصفیه آب نداشته باشند و پارچ تصفیه آب گزینه مناسبی برای این افراد باشد.

این پارچ را می توانید در یخچال خود نگهداری کنید، برای استفاده از این مدل به فضای زیادی نیاز ندارید. برخی دستگاه های تصفیه املاح مفید آب را کاهش داده و املاح ایجاد می کنند اما در این پارچ سعی می شود مواد مفید (مانند کلسیم) را در آب نگه دارند.

از نقطه نظر اقتصادی، پارچ ها مقرون به صرفه تر از دستگاه تصفیه آب هستند. یکی از ویژگی های پارچ تصفیه آب قابل حمل بودن آن است.

به عنوان مثال، اگر قصد سفر دارید، نمی توانید دستگاه را با خود ببرید و آن را نصب کنید، اما می توانید یک پارچ تمیز با خود ببرید و در سفر آب تمیز بنوشید.

در دستگاه تصفیه باید از پارچ برای نوشیدن آب خنک استفاده کنید و آن را در یخچال قرار دهید اما این مدل به گونه ای طراحی شده است که می توانید آن را در یخچال قرار دهید.

سخن پایانی

سلامتی بهترین هدیه برای همه است. برای اینکه سلامت خود را به طور کامل حفظ کنیم، باید از اکثر وسایلی که در این راه به ما کمک می کنند، استفاده کنیم. خرید پارچ تصفیه آب باعث می شود تا آب آشامیدنی مورد استفاده خود را به بهترین کیفیت برسانیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *